Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 1.010 0

Efsane Dizi Behzat Ç Ne Zaman Başlayacak

Efsane Dizi Behzat Ç Ne Zaman Başlayacak

Bir dönemin kült dizilerinden Behzat Ç. 6 yıllık bir  aranın ardından yeniden izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Behzat Ç ne zaman başlayacak sorusu merakla cevaplanmayı bekliyor. Efsane dizi bu sefer televizyondan değil Blu Tv üzerinden izlenecek. İşte detaylar..

Erdal Beşikçioğlu ‘nun gerek sosyal medyadan gerekse gazetecilere verdiği demeçlerde Behzat Ç ‘nin yeni bölümlerinin çekileceğinin sinyallerini veriyordu. Dizinin ana karakterleri rol aldıkları projelerin bitmesinin ardından yeniden bir araya geliyorlar.

behzat ç

Behzat Ç hayranları tarafından Erdal Beşikçioğlu’na yıllardır yapılan bir baskı bulunmaktaydı. Fakat Emrah Serbes ‘in trafik kazası sonucunda hapse girmesi ile proje rafa kalkmıştı. Hatta o dönemde Blu Tv gibi platformlarda yayınlanması planlanıyordu. Şuan dizinin çekileceği ve Blu TV de yayınlanacağı kesinleşti. Behzat Ç Ne zaman başlayacak, hangi kanal ya da platformda yayınlanacak gibi soruların cevabını almak için çok bekledik. Beklemeye de devam edeceğiz.

Behzat Ç 2 sezon olarak düşünülen efsane dizi izlenme durumlarına göre sezon sayısı artabilir.

Blu TV de yayınlanan ufak bir fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Behzat Ç ne zaman yayınlanacak şu an bilinmiyor. Behzat Ç ‘nin tüm bölümlerini izlemek için tıklayın.

İşte 6 yıl önce ekranlara veda eden Behzat Ç oyuncuları;

Erdal Beşikçioğlu
Rolü : Behzat Ç.
Berkan Şal
Rolü : Akbaba
İnanç Konukçu
Rolü : Hayalet
Fatih Artman
Rolü : Harun
Ege Aydan
Rolü : Şevket
Elvin Beşikçioğlu
Rolü : Ceyda
Hakan Hatipoğlu
Rolü : Selim
Berke Üzrek
Rolü : Cevdet
Ayça Eren
Rolü : Şule
Nejat İşler
Rolü : Ercüment
Seda Bakan
Rolü : Eda
Eray Eserol
Rolü : Tahsin
Harun Tekin
Rolü : Alp

Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi

Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara.. Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir