Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 366 0

Robbert Pattinson The Batman ‘in Fragmanı Yayınlandı!

The Batman 2021'in fragmanı yayınlandı

The Batman 2021’in fragmanı yayınlandı

Robbert Pattinson’ın başrölüne üstlendiği The Batman, Dc içeriklerinin yayınlandığı  DC FanDome etkiliğinde hayranlarına duyruldu. Matt Reeves’in yönetmenliği ile Robert Pattinson’un ustalığını buluşturan The Batman, 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girecek. The Batman, tecrübeli ve bir o kadar etkileyici oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne topluyor.

Oyuncu Kadrosu

Batman: Robert Pattinson

Catwomen:  Zoe Kravitz

The Penguin: Colin Farrell

Carmine Falcone: John Turturro

Alfred: Andy Serkis

Riddler: Paul Dano

Dill Colson: Peter Sarsgaard

Senarist: Mattson Tomlin, Matt Reeves

The Batman ne anlatacak?

Bu soruyu Hollywood Reporter, bizden önce Matt Reeves’e sormuştu. Matt Reeves Bu film görüntü odaklı bir noir Batman hikayesini işleyecek. Umarım hikaye gerilim peşinde olduğu kadar duygusal da olacak. Diğer filmlerde gördüğümüz Batman’den daha fazla dedektif modunda olacak. Çizgi romanların tarihinde bu konu yer alıyor. Filmlerde hiç bahsedilmemesinin aksine onun dünyanın en iyi dedektifi olması gerek. Bir suçu çözmek üzere suçluların peşinden gitme macerası üzerine bir hikaye olursa bunu çok sevebilirim. Böylece onun dönüşümünün gerçek nedenini görebiliriz.” açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamalarından Matt Reeves’in Batman’in dedektiflik özelliğini ön plana çıkarıp, izleyicilere göstermek istediğini görüyoruz.  Batman’de olduğu gibi karakterimiz, adaletsiz bir şehir olan Gotham’da adeletsizliğe karşı çıkarak tüm sırları açığa çıkarmaya çalışıyor. Gotham şehrindeki polis ve suçluların gerçek çekimler olacağını belirtmekte fayda var. The Batman’in  Bob Kane ve Bill Finger’in çizgi romanlarında tekrardan hayat bulması bekleniyor. Robbert Pattinson bu röle gayet uyduğunu düşünüyorum.

The Batman’in sosyal medyaya etkisi ne oldu?

Robbert Pattinson’ın başrol olduğu The Batman’in fragmanının duyurulması ile birlikte  sosyal medya adeta çalkalandı! Robbert Pattinson’a olan sert eleştiriler devam ediyor, DC severler  Pattinson’ın başrolde yetersiz ve zayıf kalacağını düşünüyorlar. Filmin fragmanından sonrada bu yargı devam etti.  Bu ön yargının doğru olup olmadığını 21 Ekim 2021 tarihinde göreceğiz. Ayrıca önceki Batman filminde yer alan Ben Affleck, sosyal medya üzerinden Matt Reeves ve takım arkadaşlarına başarılar diledi.  Bakalım Robbert Pattinson başarılı olabilecek mi?

İlginizi Çekebilir:  Redmi Yeni Akıllı Televizyonunu Tanıttı! Karşınızda Redmi Smart TV X

 

Daha fazla sinema içeriğine bakmak için sitemize bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir