Reklam Alanı
Reklam Alanı
En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Hangileridir?
Akıllı Telefon 196 1

En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Hangileridir?

Akıllı telefonlar her geçen gün hayatımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Artık akıllı telefonların sadece iletişin kurmak amacıyla değil fotoğraf çekebilmek için de sıklıkla tercih edildiklerini de biliyoruz. Bu durum en iyi kameralı cep telefonları hangisidir? Sorusunu da beraberinde getiriyoruz. Yine en iyi kameraya sahip akıllı telefon hangisi sorusu da çokça sorulmaktadır. Sizin için en iyi kameraya sahip 5 akıllı telefon listesi hazırladık! İşte detaylar!

İşte En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Listesi!

  • Vivo X50 Pro+
  • Huawei P40 Pro
  • Oppo Find X2 Pro
  • Xiaomi Mi 10 Ultra
  • Huawei Mate 40 Pro

En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Hangileridir?

Vivo X50 Pro+

Kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken Vivo X50 Pro+ Haziran ayı itibariyle tanıtımını gerçekleştirmişti. Vivo X50 Pro+ modelinin karsında yer alan 50 Megapiksel değerindeki kamera aynı zamanda f/1.9 diyafram özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yine 13 Megapiksel f/3.0 periskop kameraya sahip olan cihazın aynı zamanda 32 Megapiksel f/2.1 telefoto özelliğine sahip olan kamerasıyla dikkat çekici olduğu biliniyor.

Huawei P40 Pro

En iyi kameraya sahip 5 akıllı telefon listemizin ikinci sırasında Huawei P40 Pro yer alıyor. 6.58 inç ölçeğinde ekrana sahip olan bu cihazda; 1.200/2.640 piksel çözünürlüğündeki cihazın mükemmel bir performansı kullanıcısına sunuyor! Ayrıca OLED ekranın da mevcut olduğu Huawei P40 Pro aynı zamanda 2.86 GHz hızına sahip tam 8 çekirdekli işlemcisiyle de üstün bir performans ortaya koyuyor! Cihazın arka tarafında ise 108 Megapiksel f/1.7 diyaframa sahip olan üstelik geniş açılı olan bir kamera yer alıyor!

Oppo Find X2 Pro

Yakın zamanın en çok konuşulan modeli olan Oppo Find X2 Pro 6.7 İnç büyüklüğünde bir ekrana sahip! 1.440×3.168 piksel çözünürlükte bir kalite sunan cihazda; f/2.4 diyafram özelliği de yer alıyor. Yine ana kamerada video kaydetme özelliği de yer alıyor. Qualcomm markasının en güçlü işlemcisini barındıran cihazın ön tarafında ise 32 Megapiksel kamera yer alıyor. Arka bölümde yer alan kameranın 48 Megapiksek f/1.8 diyaframa sahip olduğunu ifade etmek de mümkün oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Realme X3 SuperZoom Ne Zaman Tanıtılacak?

En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Hangileridir?

Xiaomi Mi 10 Ultra

OLED ekranına sahip olan akıllı telefonlar grubunda yer alan Xiaomi Mi 10 Ultra; 6.67 İnçlik ekranıyla göz kamaştırıyor. Xiaomi Mi 10 Ultra telefonunun arka tarafında yer alan kamera 48 Megapiksel çözünürlüğe sahip! F/1.9 diyaframıyla geniş bir açıya da sahip olan cihazın üç farklı kamerayla da desteklendiği biliniyor.

Huawei Mate 40 Pro

En iyi kameraya sahip akıllı telefon listemizin beşinci sırasında yer alan Huawei Mate 40 Pro yüksek standarda sahip olan kamerasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Cihazın arka tarafında 50 Megapiksel f/1.9 diyafram özelliğine sahip bir kamera yer alıyor. Bu kameraya 12 Megapiksel f/3.4 telefoto özelliğine sahip kamera da eşlik ediyor. Yine cihazda 20 Megapiksel f/1.8 ultra geniş açılı olan kamera da bulunuyor.

“En İyi Kameraya Sahip 5 Akıllı Telefon Hangileridir?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir