Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 624 0

Hakan: Muhafız Netflix Dizisi İnceleme

Hakan: Muhafız Netflix Dizisi İnceleme

 

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Netflix’in son zamanlarda en çok tutan dizilerinden biri olan Hakan: Muhafız dizisini inceleyeceğiz.

 

İnternet dizisi izleyicileri arasında tam bir Hakan: Muhafız fırtınası esiyor. Peki nedir bu Hakan: Muhafız ? İşte konusu, oyuncuları ve diğer detayların tamamı bu yazımızda.

Hakan : Muhafız Konusu

Hakan aslında İstanbul’da yaşayan sıradan genç bir adamdır. Kendileri için sıradan olan ama aslında tılsımlı olan bir hırkayı satmaya çalışırken başlayan olaylar daha da gelişecek. Hakan ve 7 Muhafız ile onların yok olması için uğraşanlar arasındaki savaş bütün İstanbul’da devam edecek. 2018 yılında gösterilmeye başlayan dizi hem kullanılan efektleri hem de İstanbul manzaraları ve otantik sahneleri ile izleyenlerin ilgisini çekmektedir.

Hakan: Muhafız Oyuncuları, Yapımcısı ve Detaylar:

Dizinin yapımcılığını 03 Medya kurucu ortaklarından Onur Güvenatam Netflix adına üstlenmiş. Dizinin bir diğer özelliği de Netflix’in ilk Türk dizisi olmasıdır.  Dram / Fantastik türünde olan bu türk dizisi bölümleri ortalama 40 dakika sürüyor. Yönetmenliğini Binnur Karaevli’nin yaptığı dizinin başrollerini Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü yapıyor. Diğer oyuncular ise; Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Mehmet Yılmaz Ak, Cihat Süvarioğlu, Helin Kandemir, Şenay Aydın, Burçin Terzioğlu, Cankat Aydos, Erol Gedik, Saygın Soysal, Şebnem Sönmez, Fatih Dönmez  Otorite sitelerde yapılan anketlerde dizi izleyicilerden ortalamanın üstünde puan alıyor. Hakan: Muhafız dizisi 2 sezonda toplam 18 bölümden oluşuyor. Her bir bölümde kendinizi maceranın içinde bulacağınızdan şüpheniz olması. Dizi efektleri ve oyunculuğu ile olsun kendi alanında yeni bir devir açtığını söyleyebiliriz. İzleyiciler bundan sonra Türk yapım bir dram fantastik dizi yada film izleyeceği zaman artık yeni değerlendirmeyi Hakan: Muhafız ‘a göre yapacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Efsane Dizi Behzat Ç Ne Zaman Başlayacak

Herkese iyi seyirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir