Reklam Alanı
Reklam Alanı
Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi
Finans 850 1

Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi Paketini Duyurdu

Vakıfbank geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte avukatlara özel kredi paketini duyurdu. Uygun faiz seçeneğinin yanı sıra 3 ay ve 9 aya kadar geri ödemesiz şekilde hazırlanan kredi paketi sayesinde avukatların hayatı bir nebze de olsa kolaylaşacak. 60 Ay vade seçeneği ile özel olarak hazırlanan özel kredi paketi kapsamında avukatlardan herhangi bir gelir belgesi talep edilmeyecek. Peki, geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Vakıfbank avukatlara özel kredi paketinin avantajları neler? Avukatlar tarafından son derece merak edilen ve araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Halkbank Tarafından Özel Eczacı Kredisi Duyuruldu

Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi Detayları

Vakıfbank özel avukat kredisi birçok avantajı ile birlikte müşterilere sunuldu. Uygun faiz seçeneği ile birlikte maksimum 3 aya kadar ve 9 aya kadar geri ödemesiz şekilde hazırlanan kredinin vade sayısı ise 60 ay olarak açıklandı. Söz konusu krediden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka en az 1 yıl boyunca avukatlık yapmış olması gerekiyor. En az 1 yıl boyunca avukatlık yapan kişilerden ise herhangi bir gelir belgesi talep edilmeyecek. Tüm bu şartları taşıyan avukatlar gelir belgesine takılmadan özel avukat kredi başvurusu işlemlerini son derece kolay bir şekilde yapabilecek.

Vakıfbank tarafından hazırlanan bu kampanya kapsamında 10.000 TL kredi çekmek isteyen avukatlar, 60 ay vade seçeneği ve yüzde 0,90 faiz oranı kapsamında aylık 227 TL ödeme yapması gerekecek. Ayrıca 10.000 TL kredi kapsamında avukatlardan alınacak kredi tahsis ücreti ise 50 TL olarak açıklandı. Yine 10.000 TL kredi paketi baz alındığında 35 yaşını doldurmuş kişiler 77 TL hayat primi sigortası ödeyecektir.

9 Aya kadar geri ödemesiz ve uygun faiz seçeneği ile Vakıfbank özel avukat kredi paketinden yararlanmak isteyen avukatların, bankada maaş tutarı kadar ek hesap açtırması gerekmektedir.

Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi

Vakıfbank Avukat Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank avukat kredisi kapsamında başvurular şubeler aracılığı ile yapılmaktadır. Avukatlara özel olarak hazırlanan kredi paketine yapılan başvurular Findeks kredi notuna göre değerlendirilmektedir. Yapılan başvuruların sonucu tarafınıza en kısa süre içerisinde SMS ile bildirilmektedir. Ayrıca kredi notu ve özel olarak hazırlanan kredi paketi hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler Vakıfbank şubelerine gidebilir ya da 0850 222 0 724 nolu müşteri hizmetleri numarasını arayabilir.

“Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi Paketini Duyurdu” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Vakıfbank ın verdiği bu kredi ile ilgili çok güzel yazı olmuş. Elinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir