Reklam Alanı


Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun Özellikleri
Akıllı Telefon 223 0

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun Özellikleri

Çin teknoloji söz konusu olduğu zaman ön plana çıkmayı başaran ülkelerdendir. Özellikle akıllı telefon teknolojilerinde pek çok ülkeyi geride bırakan ürünlere imza atmaktadır. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanan Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun özellikleri şimdiden hayranlık yaratmaktadır.

Elbette ki son zamanlarda Xiaomi markası donanımları ve özellikleri ile teknoloji severlerin gözdesi olmaya aday durumdadır. Bu iki telefon piyasadaki rakiplerini özellikle hız ve tasarım konularında geride bırakmayı hedeflemektedir.

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro modellerinde Snapdragon 888 işlemcisinin tercih edildiği bilinmektedir. Yine 3,1 GHz hızına sahip olan bu işlemci cihaza oldukça seri bir kullanım özelliği de kazandırmaktadır. Xiaomi yeni seri cihazlarıyla uluslar arası ortamlarda iddialı bir konumda yer akacağa da benziyor. Zira bu yeni cihazlardaki işleci ilk defa piyasada kendisini gösteriyor.

Farklı, hızlı, yüksek çözünürlüklü, bol kameralı, geniş depolama alanları olan son teknolojik bir telefon tercih edeceksiniz Xiaomi ürünlerini yakınan incelemeden asla karar vermemelisiniz. Çünkü Xiaomi yeni telefonları ile piyasaları alt üst ederek bambaşka bir başlangıca imza atmak istiyor.

İşte Yeni Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun Özellikleri

Xiaomi markasının yeni modellerini incelediğimizde oldukça üstük özellikler karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda 144 Hz yelime hızına sahip olan Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun aynı zamanda 64 MP kamera özelliğiyle de dikkatleri üzerine çektiğini ifade etmek mümkün olmaktadır. Yine toplamda 512 GB’lık özel bir depolama alanına sahip olan bu yeni modeller; 4 arka kamera özelliğiyle de kullanıcısını kendisine çekmeyi başarmaktadır.

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun Özellikleri

Günümüz dünyasında kullanıcılar açısından en çok talep edilen özellikler arasında hızlı şarj özelliği ilk sıralarda yer alıyor. Bu durumu fark eden Xiaomi yeni modelinde hızlı bir şekilde şarj edebilme özelliğini de kullanıcısına sunuyor. Ayrıca batarya ömrü bakımından da yeni model telefonların çok daha etkili olduğunu ifade etmek de mümkün oluyor.

İlginizi Çekebilir:  2000 TL Altı En İyi Android Akıllı Telefonlar

Yüz tanıma özelliğine sahip olan Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro, ayrıca parmak izi teknolojisiyle de tam anlamıyla güvenli bir kullanım özelliğini bizlere sunuyor. Elbette ki çift kart kullanılmasına olanak tanıyan Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro, aynı zamanda 5G teknolojisiyle de tam uyumlu bir şekilde çalışabiliyor!

Mükemmeli Arayanlar İçin Xiaomi

Xiaomi markasının en iddialı iki ürünü olan bu telefonlar piyasalarda dört gözle beklenmektedir. Tasarlanmış tüm telefonlardan çok daha üstün meziyetlere sahip olan Mi 11 ve Mi 11 Pro ile telefonlara bakış açıları değiştirilmesi hedeflenmektedir. Günümüzde sadece arama yapma ve masaj göndermenin çok daha ötesine sahip teknolojiler ile donatılmış olan telefonların en donanımlısı Xiaomi markası tarafından piyasalara tanıtılacak ve teknolojinin zirvesi olduğu kanıtlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir