Reklam Alanı
Reklam Alanı
Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri Sızdırıldı !
Akıllı Telefon 351 0

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri Sızdırıldı !

Xiaomi’nin yeni telefonu için yavaş yavaş detaylar sızdırılmaya başlandı. Tarihte ki en yüksek telefon puanını da elde etmeyi amaçlayan Xiaomi Mi 10 Pro Plus özellikleri birçok yabancı sitede duyuruldu. Henüz net olarak resmi adı belli olmasa bile sızdırılan bilgiler arasında isminin Pro Plus şeklinde olacağı düşünülmekte. Bununla birlikte telefon test platformu Antutu’da tarihin en yüksek puanına ulaştığı da göze çarpıyor. Xiaomi bu alanda çalışmalarıyla birlikte en yeni işlemcinin çıkmasını beklemekte. Bununla birlikte satış için önemli bir pazar payını da hedeflemekte.Tam olarak 687.000 puan almayı başarabilen yeni telefon Xiaomi Mi 10 Pro Plus için geri sayım başladı. Yakın süreçte çıkması beklenen telefonun bazı teknik özellikleri ise belli olmaya başladı.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri

Xiaomi’nin yeni telefonun da göze çarpan pek çok özellik bulunuyor. Önce ki telefonlarında olduğu gibi yine Qualcomm teknolojisinin işlemcilerini kullanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yapılan testlere de Snapdragon 865 işlemcisi kullanılmasının muhtemel olduğu görülmekte. Ciddi düzeyde özellikleri bulunan ve 12 GB ram destekleme kapasitesinin bulunduğu işlemci bu alanda yeni telefon için bir kez daha heyecan uyandırmakta.  120 Hz’lik bir ekranın olması planlanan Xiaomi Mi 10 Pro Plus özellikleri bu alanda çıtayı bir üst seviyeye yükseltmekte.  Net olarak bir tanıtımı yapılmayan telefon için Ağustos ayı büyük bir önem arz etmekte. Hem işlemcinin tam olarak detaylandırılması hem de resmi tanıtımın bu ay içerisinde yapılması beklenmekte.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Xiaomi’nin yeni telefonu için çıkış tarihi 2021 olarak görülmekte. İşlemcinin de çıkacağı tarih baz alındığında  muhtemel olarak kış aylarında çıkması ön planda. Fakat bir ilerleme yapılırsa Mayıs ayı civarında da çıkış yapabilmesi beklenen Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri bu alanda etkili olacak .Çıkış tarihi için en fazla 10 ayın olduğu belirtilirken bu alanda fiyatı içinde az çok tahmin yapılabiliyor. İşlemci ve diğer özellikler ele alındığında Türkiye Fiyatının 7,500 Türk Lirasının altında olması pek mümkün olarak gözükmüyor. Yurt dışında ise 500 doların üzerinde olması piyasanın beklediği fiyatlar arasında bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir