elektrik-malzemeleri
Güncel 334 1

Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Bu yazıda size Toptan ve Perakende her türlü elektrik malzemeleri satışı yapan bir firmadan bahsettik. Bayberk Elektrik yaklaşık 3 yıldır kaliteli ve uygun fiyat elektrik malzemeleri alanında faaliyetini sürdürüyor. Kablo, Led Aydınlatma, Priz, Lamba, Monofaze ve Trifaze gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır. Firma Perpa Ticaret Merkezi ‘nde hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi aşağıdadır. Ürün ve Marka bilgilerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Elektrik Malzemeleri, Güvenlik Kamerası Sistemleri, Network Ürünleri, Güç Kaynakları, Yangın ve Alarm Sistemleri gibi ürünleri perpatedarik.com ‘dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

bayberk elektrik

 

Firma Hakkında

Firmamız elektrik sektöründe Perpa Ticaret Merkezi ‘nde hizmet vermektedir. VikoSiemensLegrandMutlusan ElektrikEntesSchneider ElektrikÖznur KabloHes KabloPrsymianNexansGecem AydınlatmaMete Enerji gibi markaların ürünlerinin satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Şirketimiz gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza, müşterilerine kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Bayberk Elektrik , Elektrik Şalt ürünlerinin yanı sıra kablo, aydınlatma, otomasyon, orta gerilim malzemelerinin de teminini ve satışını yapmaktadır. En ucuz elektrik malzemeleri hedefimizi kendimize hedef belirledik. Perpa elektrik toptancısı olarak siz değerli müşterilerimize sınırsız ürünlerimizi sunacağız.

Bayberk Elektrik kaliteli, güvenilir, sınırsıza yakın hizmet veren, satış öncesi ve satış sonrası işbirliği yapmaya gayret eden, müşteri odaklı müşteriye daha yakın olabilmek amacıyla, gelişime, değişime ve şubeleşerek açık bir firma olarak duyurmak ve göstermektedir.

Siz müşterilerimiz hangi lokasyonda olursanız olun iyi hizmet, kalite ve verimlilik önceliğimizdir.

Perpa Ticaret Merkezi ‘nde bulunan Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Perpa Elektrik Malzemeleri Toptan Satış Şirketleri

 

Firma Vizyonu

Bayberk Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak uzman hizmet kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile yurtiçinde ve yurtdışında tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Bugüne kadar teslim ettiğimiz projeler ve ürün tedarik eden müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerdeki memnuniyet ve sorunsuzluk bizleri daha fazla projeler üretmeye, daha fazla sorunları tespit edip çözmeye teşvik etmektedir. Bayberk Elektrik olarak öncelikli hedefimiz kaliteli hizmet ve ürünler sunmak ardından insanların hayatlarını kolaylaştıracak maliyeti düşük kalitesi yüksek çözümler üretmektir.

Yaşanan sorunlara değişik açılardan da yaklaşarak ileride yaşanabilecek olası sorunlara da çözümler üreterek tamamen sorunsuz sistemler teslim etmek ve müşterilerimizin %100 memnun olduğunu görmek bizim için en önemli değerdir.

 

Firma Misyonu

Bayberk Elektrik,  Temmuz 2017 yılında İstanbul’un en merkezi ticaret merkezlerinden biri olan Perpa Ticaret Merkezinde kurulmuştur. Elektrik sektörünün kalite ve hizmet konularındaki eksiklikleri ve açıklarını kapamak, müşterilerim tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tespit ederek, hızlı ve kesin sonuçlar üreterek çözüm odaklı çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak amacıyla çalıştığımız tüm firmalar kendini hem ürün kalitesi hem de maliyet olarak müşterilerimizin rahatlıkla güvenebileceği Türkiye’nin önde gelen firmalarıdır. Ayrıca, geniş ürün yelpazesi ile sunduğumuz hizmetleri müşterilerimizi asla bekletmemek için ürünlerimiz her zaman stoklarımızda fazlasıyla bulunmakta ve sorunların direk çözümü için çalışmaktayız.

Bayberk Elektrik olarak elektrik malzemeleri ve hizmetleri sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bugüne kadar birçok büyük projeyi tamamlayıp teslim etmiş bulunmaktayız. Hastaneler, kamu kurumları, AVM, özel konut projeleri başta olmak üzere sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin 7 bölgesinde Bayberk Elektrik başarılı projeleri ile sektöre imza atmaktadır.

Bayberk Elektrik olarak sadece yaptığımız işler ile yetinmek yerine daha fazla sorunu olan müşteriye ulaşıp sorunlarını çözmek, daha fazla başarılı projeler yapmak ve elektrik malzemeleri konusunda yurtdışına ihracat yaparak ülkemizi gururla temsil etmek en önemli gayelerimizden biridir.

İlginizi Çekebilir:  Nasıl Banka Kartı Alınır?

Bayberk Elektrik misyonu; elektrik malzemelerinden, hizmet eksikliklerinden ve tecrübesizlik başta olmak üzere bireysel ve kurumsal herkesin yaşamış olduğu sorunları sıfıra indirerek sadece yurtiçi değil yurtdışında da önemli projeler üstlenip tamamlayarak elektrik malzemeleri ve hizmetleri sektöründe her daim lider olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir