Reklam Alanı
Reklam Alanı
Güncel 682 0

Tiktok Uygulamasına Bağış Sticker’ı Geldi 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Tiktok’a geçtiğimiz günlerde bağış sticker’ı geldi. Koronavirüs’le mücadelemiz tam hızıyla devam ederken, insanların kolay bir şekilde bağış yapabilmesi için, Bağış Sticker’ı eklendi. Bağış Sticker’ı sayesinde insanlar daha kolay bağış kurumlarına erişebiliyorlar ve diledikleri tutarlarda bağış yapabiliyorlar. Bu sayede Tiktok üzerinden pek çok sosyal yardımlaşma dernekleri için bağış toplanabilecek. Bu sticker sayesinde pek çok kişi çok daha rahat ve kolay bir şekilde bağış kurumlarına bağış yapabilecekler.
Tiktok’un vermiş olduğu bu sticker’lar bağış platformlarında kullanılabiliyor.  Bağış oluşturmak istediğinizde bu sticker’ları çok kolay ve rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bağış sticker’ları sayesinde istediğiniz herhangi bir bağış kurumuna bağış yapabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde açılan yeni sekme sayesinde kullanıcılar, uygulamadan çıkmadan çok kolay bir şekilde bağış yapabiliyorlar.

Bağış Hesaplarına Kolayca Erişim

Tiktok hesaplarına, banka bilgilerini ekleyen bağışçılar, bu bağlamda tiktok videolarında paylaşılan bağış hesaplarını görebiliyorlar. Tiktoker’lar canlı yayında veya herhangi bir video paylaştıklarında, insanlar çok kolay bir şekilde bu canlı yayınları veya videoları görebiliyor ve bağışta bulunabiliyorlar. Bağışta bulunanlar sayesinde, çok ciddi bir gelir elde edilebilmektedir. Toplanan bağışlar doğrudan, ilgili kurumun banka hesabına yatırılmaktadır. Banka hesabına ödemeyi alan kurum, böylece ciddi miktarda bir bağış toplamış oluyor.
İlginizi Çekebilir:  Xiaomi 'nin En İyi Telefonu
Sizlerde Tiktok uygulaması ile bağış yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Tiktok uygulamasına erişerek, uygulama içerisinde bulunan herhangi bir canlı yayına erişip, canlı yayında verilen bağış kurumunun hesabına bağış yapmak. Yaptığınız bağışlar hemen toplanarak, kurumun banka hesabına yatırılmaktadır. Sadece belli bir kuruma bağış yapmak istiyorsanız, o kuruma bağış yapılabilen hesaplara erişmeniz gerekmektedir.  Pek çok canlı yayın yapan Tiktoker, aynı hesabı vermez. Bu nedenle bir tip kuruma bağış yapmak için, o kurumun banka hesabını bulmak gerekmektedir.

Sizde Bağış Yapabilirsiniz

Tiktok büyük bir uygulama sizlerde bu uygulamadaki canlı yayınlara erişerek bağış yapabilirsiniz, üstelik bu çok kolay eğer herhangi bir tiktok hesabına sahip değilseniz hemen bir tiktok uygulaması indirin ve sizde video çekerek bağış toplanmasına destek olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir