Reklam Alanı
Reklam Alanı
Dijital Platform Exxen Aylık Ücreti 9.90 TL Olacak!
Güncel 177 0

Dijital Platform Exxen Aylık Ücreti 9.90 TL Olacak!

Yakın zamandan bu yana adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran dijital platform Exxen aylık ücreti konusunda da iddialı! Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre Exxen’in aylık ücreti 9.90 TL olacak! Acun Ilıcalı 2021 yılı itibariyle yaygın hayatına başlaması planlanan yeni nesil dijital platform Exxen konusunda önemli açıklamalarda bulundu! Böylece pek çok merak edilen soru da yanıtını bulmuş oldu. İşte detaylar!

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, Dijital Platform Exxen’in ücretine dair de bilgiler verdi. Bu kapsamda yeni yayın hayatına başlayacak olan platformun ücretinin aylık olarak 9.90 TL olacağını da açıkladı. Daha önceki açıklamalarında Acun Ilıcalı, Exxen’in ücretinin hemen herkesin ödeyebileceği kadar olacağını da belirtmişti. Yapmış olduğu yeni açıklama da daha önceki açıklamalarını pekiştirir nitelikte oldu.

Dijital Platform Exxen Aylık Ücreti 9.90 TL Olacak!

Exxen Platformu İlk 7 Gün Ücretsiz!

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre Exxen platformunda yer alan yapımların ilk 7 günü seyirciyle ücretsiz olarak buluşacak! Acun Ilıcalı Şelale Kadak’ın YouTube platformu üzerinden gerçekleştirdiği ‘’Doğruluk mu Cesaret mi? ‘’ programına katılan Ilıcalı, önemli açıklamalarla gündem oldu. TV8 kanalına ait stüdyoda röportaj veren Acun Ilıcalı, iş hayatına dair de önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle Exxen üzerine açıklamalarda bulunan Ilıcalı, böylece pek çok soruya da yanıt vermiş oldu.

Toplamda bin 500 kişiye istihdam sağladığından söz eden Ilıcalı, çok uzun süreden bu yana dijital platform kurma peşindeydim dedi. Kuracağı bu yeni platformda çok değerli isimlerin de olacağının altını çizen Ilıcalı, kadronun yeni şekillendiğini ifade ederek dijital platformun kadrosuna farklı yeni isimlerin de dahil olacağını söyledi.

Dijital Platform Exxen Aylık Ücreti Herkese Cazip Gelecek!

Acun Ilıcalı dijital platform Exxen aylık ücreti herkese cazip gelecek ve hemen herkes bu platformu alabilecek bir bütçeye sahip olacak tarzında bir açıklama yaptı.  Exxen platformunun içeriğinde yer alan içeriklerin toplam fiyatının 900 milyon Türk Lirası civarında olduğunu ifade eden Ilıcalı; hedeflerinin bu platformu iki versiyon şeklinde yapmak olduğunu da vurguladı. Bu noktada birinci versiyonun reklamlı olacağı ifade edilirken; ikinci versiyonunun ise reklamsız olacağının da ifade edildiği açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir