Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 413 0

Samsung Galaxy M51 Özellikleri Belli Oldu !

Samsung Galaxy serisinin yeni telefonu M51 resmi olarak duyuruldu. Galaxy M serisine yeni telefon ekleneceği aylar öncesinde belli olmuştu. Bununla beraber en güncel telefonu Samsung Galaxy M51 Telefonunun özellikleri, çıkış tarihi ve pek çok bilgisi belli oldu. Yeni telefonlara Bluetooth 5.0 teknolojisi getirmeyi amaçlayan  telefon üretim firmalarına Samsung’da eklendi. Samsung yeni tleefonu Galaxy M51 Özellikleri içerisinde Bluetooth teknolojisini de kullanmayı amaçlıyor. Birçok alanda M serisinin fiyat performans ürünü olduğu hakkında açıklama yapan yetkililer M serisi için yeni telefonların da ilerleyen dönemlerde gelmesinin muhtemel olduğunu belirtti. İlginin yüksek olmasıyla da birlikte bu alanda yeni telefonların çıkmasının ilerleyen yıllarda mümkün olduğu doğrulandı.

Galaxy M51 Özellikleri

Galaxy serisinin yeni ürünü M51 içerisinde Bluetooth 5 teknolojisi yer alacak. Bununla birlikte AMOLED ekran ile karşımıza çıkması da yine bizleri şaşırtmadı. Samsung ürünlerinde bu tür ekranları tercih ederken gövde oranına da önemli derecede hassasiyetle yaklaşıyor. Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 730 adlı işlemcinin kullanılacak olduğu da doğrulandı. Ürünün yeni tanıtımında göze çarpan bir diğer özellik ise 8 GB ram oldu. Genel olarak 6 GB’da yoğunlaşan Samsung yeni telefonu Galaxy M51 Özellikleri içerisine 8 GB ram eklemesi yaptı. Bununla beraber depolama alanında da 128 GB’lık bir boş hafızayla müşterilerine satışa sunulacak.

Galaxy M51 Özellikleri

Galaxy M51 Kamera özelliklerini incelersek 4 kameranın olduğu telefon içerisinde 64 Megapiksel çözünürlüğe kadar kameraların yerleşik olduğu belirtildi. Bununla birlikte son telefonlarda gördüğümüz değişiklik olan parmak izi modelinin de yine ekran içerisine yerleştirildiği görülmekte. Bu alanda ekranın gövdeye oranını her zaman yüksek tutmayı amaçlayan Samsung yeni telefonunda da bu özelliğe önem verdi. Ayrıca Samsung ürettiği telefonlar arasında en yüksek bataryaya ulaşacak telefon olan M51 içerisinde tam olarak 6,800 mAh batarya bulunacak. Devasa derecede bir batarya ile karşımıza çıkması beklenen M51 için sayılı günler kaldı.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Reno Lite Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Galaxy M51 Çıkış Fiyatı ve Tarihi

Galaxy serisinin yeni telefonu M51 için Eylül ayı işaret ediliyor. Bu alanda net tarih  verilmese de Eylül’ün ilk 20 günü içerisinde çıkış yapması muhtemel. Yaklaşık olarak Türkiye fiyatının ise vergilerle birlikte 4,900 Türk Lirası olmasının da muhtemeller arasında olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir