Reklam Alanı


iphone-13_ozellikleri
Akıllı Telefon 65 0

iPhone 13 ’ün Tasarımı ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Atıldı

iPhone 13 ’ün Tasarımı ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Atıldı

2021 de çıkacak olan iPhone tasarımı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Beklenen yeni Apple iPhone 13 ’ün tasarımlarında değişikliklere gidiliyor. Geçtiğimiz aylarda sızdırılan görüntüler üzerinde değişiklikler yapılarak söz konusu cihazın tahminen son halini son kullanıcı ile paylaşmaya başladılar.

Birkaç aydır “Apple iPhone 13 ile birlikte çentikli ekranlar tarihe karışacak” dedikoduları yayılmış gidiyordu. Söz konusu dedikodu ile ilgili açıklama ünlü iPhone analisti tarafından gerçekleştirildi. Önceki tahminleri ile de gündeme oturan Ming-Chi Kuo, yaptığı yeni açıklama ile aynı başarıyı yakalamış durumda.

iphone-13-tasarim

Ming-Chi Kuo’nun açıklamaları pek çok teorinin çöpe atılmasına neden oldu. 2021 yılında geçtiğimiz yıllara göre benzer boyutlarda cihaz modelleri çıkacağını açıklayan ünlü analist, dört farklı modelin duyurulacağını ve “mini” adındaki modellerin de hayatta kalmaya devam edeceğini açıkladı.

Apple iPhone 13 Özellikleri Pek de Farklı Olmayacak

Apple severlerin büyük beklentiler içerisine girmesine neden olan iPhone 13, açıklamalardan sonra pek çok Apple severin hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

Apple yeni iPhone ile birlikte değişecekler arasında ekran çentikleri de bulunuyor. Yeni ekran modeli ile birlikte çentikler biraz daha küçültülecek, sensörler yeni geliştirmeler sayesinde ekranın içerisinde gömülü şekilde olacak. En çok beklenen özelliklerden birisi de muhakkak batarya kapasitesi arttırılmaydı.

apple-iphone-13

Apple bu konuda bir adım attı ancak geliştirilen yeni batarya kapasiteleri pek de hayatı etkiler nitelikte olmayacak. Apple ’ın yeni iPhone modelinde attığı en büyük adım 1 TB depolama alanına sahip olan modeli olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Apple 2023 Yılında Katlanabilir iPhone ’mu Üretecek?

Ming-Chi Kuo yaptığı tüm açıklamalardan sonra Apple Iphone severlere asıl müjdenin 2023 yılında olduğunu belirttiği. Söz konusu analist belirtmelerinde “2023 yılında 7″ – 8″ boyutlarında katlanabilir iPhone modelleri görmeniz mümkün durumda” açıklamalarında da bulundu.

İlginizi Çekebilir:  Apple 25 Dolar Hakkı Nasıl Alınır ?

iphone-13_ozellikleri

Tüm bunların yanı sıra 2021 yeni iPhone modeli ile birlikte tüm iPhone 13 ekranları 120 Hz LTPO şeklinde 120Hz destekleme özelliğine sahip olacak. Daha akıcı ekran özelliği sayesinde kullanıcıların daha iyi oyun deneyimi yaşamasını ve daha iyi film deneyimi yaşamasını ön planda tutacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir