Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung Galaxy M31 Özellikleri
Akıllı Telefon 1.547 1

Samsung Galaxy M31 Özellikleri ve Teknik Detayları

Samsung Galaxy M31 Özellikleri ve Teknik Detayları

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy M31’in Android 10 ile geleceğini öğrendikten sonra başka bilgilerle de karşılaştık. Samsung Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları için sertifikalarını aldı. Bununla birlikte Bluetooth 5 ile geleceğini öğrenmiş olduk. Yeni nesil bir cihaza yakışan bir özellik doğrusu. Gelin Samsung Galaxy M31 özellikleri hakkında birlikte inceleyelim.

Yine birkaç gün önce bir Youtuber aracılığıyla kullanıcılar Samsung Galaxy M31 Özellikleri hakkında tam anlamıyla olmasa da bilgi sahibi oldular. Samsung, M31 cihazını #MegaMonster etiketiyle tanıttı. Bu etiketten yola çıkarak M31’ in tıpkı M30’daki gibi büyük bataryaya sahip olacağını söyleyebiliriz. Tanıtım videosunda kameranın ciddi anlamda geliştirilmesine atıfta bulunuldu. Aynı şekilde başka bir Youtuber da benzer özelliklere dikkat çekti. Sızdırılan içerikler Samsung M31 Özellikleri hakkında hemen hemen aynı teknik detayları içeriyor.

Samsung Galaxy M31 Özellikleri

Samsung Galaxy M31 Özellikeri

Her cihazın ortaya çıkışında olduğu gibi Samsung Galaxy M31 Özellikleri hakkında da çeşitli söylentiler ortaya atıldı. Samsung M31’ in 64 megapiksellik ana kamera ile geleceği bilgisi paylaşılmıştı. Buna ek olarak cihazın L şeklinde dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı belirtilmişti. Ram kısmında belirtilen değer 6GB oldu.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra Özellikleri ve Fiyatı

128 GB dahili depolamaya sahip olması beklenen cihazda Samsung’ un Exynos 9611 yonga setinin bulunmasına muhtemel gözüyle bakılıyor. Yazılım kısmında One UI 2 sürümünün gelmesi beklenirken bu da Android 10’ un bulunacağına işaret ediyor.

Samsung Galaxy M31 Özellikleri hakkında bilinen bilgiler kesin olmamakla birlikte her parçası hakkında da bilgi edinilmiş değil.  Örneğin ekran, ön kamera ve pil gibi detaylar kesin olarak bilinmiyor. Ancak ortaya atılmış birtakım iddialar yine var. Örneğin ön kameranın 32 megapiksel  olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy M31 kamera özellikleri hakkında ortaya atılan bilgiler bununla kalmıyor. Diğer kameraların 8 megapiksel ve 5 megapiksele sahip olacağı düşüncesi meydana çıktı.

Samsung Galaxy M31 özellikleri itibariyle oldukça yeni nesil görünse de ağırlık ve pil detaylarını bilmeden yorum yapmak yanlış olur. Bu bağlamda yaklaşık 190 g olması beklenen ağırlık değeri cihazın ağır olmayacağı izlenimini uyandırıyor.

Samsung Galaxy M31 Özellikleri

Şarj detaylarına günümüzde sıklıkla iyileştirmeler yapılması nedeniyle markalar bu konuda artık daha temkinli davranıyor. Samsung Galaxy M31’ in pil bölümü hakkında ortaya atılan bilgiler de mevur. Bu bilgiler ise 15 W hızlı şarj girişli 6000 mAh bataryaya sahip olacağı yönünde.

Çift SIM girişli olması beklenen M31’ in 6.4 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olması şaşırtmayacaktır. Ekran hakkında söylenenlere muhtemel gözüyle bakılmasıyla beraber iddiaları doğrulayıcı nitelikler de var. Örneğin 6000 mAh bataryanın besleyeceği ekran değeri oldukça yüksek olacaktır. Ayrıca pazarda sıkça rastlanan çentik ve ekran rekabeti de bataryaları devasa boyutlara getiriyor.

Samsung Galaxy M31 Özellikleri

Samsung Galaxy M31 Fiyatı

Yeni cihaz hakkında merak edilen bir diğer özellik de kuşku yok ki fiyatı. Yaklaşık 210 Dolar fiyata sahip olması bekleniyor. Elbette vergilerin fiyatı etkileyeceğini de unutmamak gerekiyor. Tüm bunların yanında Samsung M31’ in siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleriyle piyasaya sunulması bekleniyor.

Diğer Akıllı Telefon içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra Özellikleri ve Fiyatı

Nokia ’nın Üç Yeni Telefonu Piyasaya Sürmesi Bekleniyor

Xiaomi Mi Note 10 Özellikleri ve Fiyatı

En İyi Akıllı Telefon

“Samsung Galaxy M31 Özellikleri ve Teknik Detayları” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir