Reklam Alanı
Reklam Alanı
en_iyi_akıllı_telefon
Akıllı Telefon 448 2

En İyi Akıllı Telefon

En İyi Akıllı Telefon

Akıllı telefon sektöründe yeni modeller piyasaya sürüldükçe en iyi akıllı telefon olma unvanına sahip cihazlar da değişiyor. En iyi telefon sorgusu günden güne değişirken özellikler de buna bağlı olarak değişiyor ve kullanıcı taleplerini karşılayacak şekilde satışa sunuluyor. Şu anda mevcut pazardaki cihazları takiben hazırlanan liste en iyi akıllı telefon sıralamasını içeriyor.

Henüz 5G’ye girmek pek mantıklı olmadığı için en iyi telefon listesinde 5G adıyla satışa sunulmayan ancak destekleyen cihazları göreceksiniz. Diğer bir deyişle bu unvanına sahip cihazların avantajı 5G özelliği bulundurması değil, çeşitli donanımsal özellikleriyle ön plana çıkması olacak

Sizin için daha önce hazırlamış olduğumuz Xiaomi En İyi Telefonları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En iyi Akıllı Telefon Listesi

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus

S10 serisi cihazlar ekran bakımından en iyi akıllı telefon olma özelliğine sahip. Galaxy S10 ve S10 Plus’ın tasarım anlamında mükemmel olma sebebi bakıldığında anlaşılacağı gibi sahip olduğu kavisli ekranı ve mevcut ekranı destekleyen diğer tuşlar. Galaxy S10, 6.1 inçlik ekrana sahipken daha büyük model S10 Plus 6.4 inçlik bir ekranı barındırıyor. Konu dayanıklılık olduğunda söz koşunu cihazların en iyileri olduğu söylenemez. Ancak yonga seti, RAM bellek gibi konularda çığır açan bu iki cihaz, gündelik kullanımdan fazlasını sunuyor.

samsung_galaxy_s10

iPhone 11 Pro

İphone 11 ’den daha parıltılı, daha gösterişli ve elbette daha pahalı olan iPhone 11 Pro , diğer varyantı iPhone 11 Max ile birlikte Apple’ın cihaz hiyerarşisinde en üst basamakta yer alıyor. En iyi akıllı telefon kategorisine girebilen bu telefon kasa anlamında üst düzey oluşu, Super Retina XDR ekran, arkada üçlü kamera dizilime sahip oluşu ve en kaliteli malzemeleri içermesinden kaynaklanıyor. Apple, iPhone 11 Pro ile fotoğraf çıktısında kalitesini bir hayli arttırdı ve kamera anlamında zirveye bu cihazla birlikte yerleşti. Üç farklı 12 megapiksel kamerası bulunan telefon, aynı zamanda iPhone ’un ilk ultra geniş açılı lensine sahip telefonu. Video kaydı, ses kalitesi ve ekran konusunda da gelişimin doruk noktasına ulaşan iPhone, bu özellikler nedeniyle telefonunu performans canavarına dönüştürmüş durumda. A13 yonga setinin gösterdiği performans aynı zamanda bunun en büyük delili niteliğinde. Fiyatına göre yetersiz depolamaya sahip oluşu, ekranın yenileme hızı, USB portuna sahip olmayışı telefonun dezavantajlarından.

en_iyi_akıllı_telefon

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro hakkında neler hoşuna gidecek çeşitli özellik var. OnePlus 7T Pro, rakiplerinden çok daha ucuz oluşuyla göze çarpıyor.

İlginizi Çekebilir:  Galaxy Z Fold Lite Özellikleri Nasıl Olacak?

oneplus_7t_pro

OnePlus 7T Pro hakkında kullanıcıların hoşuna gidecek birçok özellik var. Bir telefonda şimdiye kadar kullanılan en iyi ekranlardan birine sahip OnePlus 7T Pro, rakiplerinden çok daha ucuz oluşuyla göze çarpıyor. Bu telefon da en iyi akıllı telefon kategorisinde olacağa benziyor.

Aynı zamanda hız açısından iPhone 11 Pro ile eşit seviyede olduğu rahatlıkla söylenebilir. Üst segment denilebilecek Snapdragon 855+ yonga setini bulundurması, 90Hz’lik hipnotize edici AMOLED ekranına sahip olması listede zirveye oynamasını sağlayan en temel özellikleri. Bilindiği gibi amiral gemisi cihazların tümünde kablosuz şarj etme özelliği bulunurken OnePlus 7T Pro ’da bunu görmek mümkün değil, aynı zamanda kavis sayısında abartıya kaçıldığı için cihazın kavranmasının zor oluşu da telefonun puan hanesine eksi kazandıracak diğer bir özellik.

İnceleyeceğimiz bir sonraki akıllı telefon ise Oppo Reno 2 olacak. Bahsettiğim yazı da Oppo Reno 2 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler vereceğim. Beğeneceğinize eminim.

“En İyi Akıllı Telefon” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir