Reklam Alanı
Reklam Alanı
en-iyi-filmler
Sinema 1.973 2

En İyi Film Siteleri

En İyi Film Siteleri

Herkesin küçük ya da büyük ilgi alanına göre filmler bulunmaktadır. İlgi alanlarına göre filmlerin ayrılmasına baktığımızda en iyi korku filmleri, en iyi komedi filmleri, en iyi psikolojik filmler, en iyi romantik filmler, yabancı film siteleri ve son olarak e iyi yabancı filmler olarak bu ayrımlar karşımıza çıkmaktadır. En İyi Filmler izlemek için eğer sinemada izlemiyorsak ya da evimizde boş vakitlerimizde sinema geceleri yapmak istiyorsak kendimi için bir film sitesi seçmemiz gerekiyor. En iyi Filmleri izlemek istiyorsak, bunu için en iyi film siteleri olması gerekmektedir.

Vizyona Girecek Yeni Filmler yazımızında dikkatinizi çekeceğinizi düşünüyoruz.

En iyi film siteleri listesini inceleyebilir ve isterseniz deneme olarak 1 aylık üyelik alabilirsiniz.

 • Amazon Prime:  birçoğunun alışveriş sitesi olarak bildiği yer olan amazon prime aslında çok geniş bir ödüllü filmlerin bulunduğu bir yelpazesi gibidir ve içinde ayrıca birçok TV şovu da bulundurmaktadır.
amazon-prime
 • HULU: Bu site aradığımı buluyum gerisi önemli değil diyenlerin adresidir. İçerisinde Netfix de dahi bulamayacağınız filmler mevcuttur. Buradan film izlemek istiyorsanız 7,99 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
hulu
 • Netfix: son yılların bakıldığı zaman gözdesi halin dönüşmüş durumdadır. Bu sitede aradığınız filmleri rahatlıkla bulup indirebilirsiniz. Site ödeme fiyatına göre temel, standart ve özel olarak ayrılmaktadır.
netflixin-yeni-dizisinde-kim-oynayacak
 • iTunes: eğer Hollywood filmlerini seviyorsanız rahatlıkla bu filmlere ulaşabileceğiniz bir sitedir.
itunes

Filmleri izlemek için en iyi film siteleri bu şekildedir. Sitelerden sonra IMDB puanına göre en iyi filmler sıralamamıza geçebiliriz.

En İyi Korku Filmleri

Herkesin izleyemeyeceği bir daldır. İzlenildiğinde ise çok fazla tat veren bu korku filmleri kategorisi aynı zamanda da izlenildiği zamanda en yüksek korkuyu alma isteği uyandıran bir durum olma özelliğine sahiptir. Yapılan sıralama IMDB bu zamana kadar en iyi korku filmleri sıralamasıdır.

en-iyi-korku-filmleri-listesi-korku-gecesi-fright-night
 • Cinnet/ The Shining (1980) yapımı filmin IMDB puanı 8.4 tür.
 • Kapan/ Get Out (2017)
 • Şeytan/ The Exorcist (1973) yapımı filmin IMDB puanı 8.0 dır.
 • The Witch(2015) yapımı film IMDB puanı 6.8 olarak karşımıza çıkmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Hakan: Muhafız Netflix Dizisi İnceleme

Yabancı korku filmlerinde, eğer gerçekten korku filmi izlemekten keyif alıyorsanız türkçe dublaj izlememenizi öneririz. Çünkü orjinal sesler, konuşmalar ve efektler daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

En İyi  Komedi Filmleri

Komedi aslında bakıldığı zaman hemen herkesin izleyebileceği ve gerçekten kaliteli yapımlar bulunduğunda hem aile ile hem de arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir türdür. Herkesin izleyebileceği kategori olan ey iyi komedi filmleri kategorisi IMDB puanlamasına göre şöyle sıralanabilir.

en-iyi-komedi-filmleri
 • Men in Black 3/ Siyah giyen adamlar 3 (2012) gişe rekoru 624 milyon dolar olan harika bir filmdir.
 • The Hangover Part  2/ Felekten Bir Gece (2011)  gişedeki hasılatı 586.8 milyon dolar olan harika bir filmdir.
 • Bruce Almighty / Aman Tanrım!! (2013)  gişedeki toplam hasılatı 484.6 milyon dolar olan harika bir filmdir.
 • 2 Jump Street / Liseli Polisler 2 (2014) gişedeki toplam hasılatı 331.3 milyon dolar olan çok eglenceli bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bahsettiğimiz filmler de gerçekten şahanedir. Hatta hasılat olarak çok yüksek gelirler elde ettiler. Bu komedi filmlerini izlemenizi tavsiye ederiz.

En İyi Yabancı Filmler Nelerdir?

Yabancı filmler herkesin tercih etmediği bir kategoride bulunmaktadır. Tercih edildiğinde ise en iyi yabancı filmler kategorisinde izlemeye değer birçok film karşımıza çıkmaktadır. Yabancı filmleri izlemenin bir diğer özelliği ise kafamızdaki filmlere karşı olan haznenin gelişmesine çok fazla katkı sağlamasıdır. Yabancı filmleri rahatlıkla bulabileceğiniz film sitelerini yukarıda belirttik umarım sizde yabancı filmleri izler ve o filmlerdeki tadı alırsınız. Hem IMDB puanlarına hem de gişedeki durumuna baktığımızda en iyi yabancı filmler ile ilgili şöyle bir sıralama karşımıza çıkmaktadır.

en-iyi-aksiyon-macera-filmleri-listesi
 • Harry Potter ve Felsefe Taşı
 • 3 Idiots/3 Aptal
 • The Lord of the Rings/ Yüzüklerin Efendisi
 • İnception/ Başlangıç
İlginizi Çekebilir:  Yeşil Yol Film İncelemesi

En iyi film siteleri ve bu platformlarda izleyebileceğiniz filmleri size aktardık. Ücretli olsalarda bu film siteleri, ya da film izleme platformları gerçekten çok kaliteli yapımların filmlerini yayınlamaktadırlar. Siz de en iyi filmleri buralardan izlemek için göz atmanızı tavsiye ederiz.

“En İyi Film Siteleri” üzerine 2 yorum

 1. Kaya Billur dedi ki:

  gayet iyi bir içerik olmuş. en iyi film siteleri ya da en iyi film izleme platformları olarak netflix daha iyi diye düşünüyorum.

 2. Anonim dedi ki:

  Bence en iyi film izleme siteleri arasında Netflix var. Netflix üzerindeki tüm filmler ve diziler de gayet başarılı ve beğeni toplayan bir platform.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir