Reklam Alanı
Reklam Alanı
Redmi Smart TV X fiyatı
Bilişim 427 0

Redmi Yeni Akıllı Televizyonunu Tanıttı! Karşınızda Redmi Smart TV X

Çin merkezli teknoloji firmalarından biri olan Redmi, düzenlediği lansman kapsamında yeni televizyonunu duyurdu. Redmi Smart TV X ismi verilen cihaz, kusursuz tasarımı ve teknik donanımı ile birçok kişinin beğenisini kazandı. Üç farklı modelle piyasaya çıkacak olan cihazın görüntü kalitesiyse 4K olarak duyuruldu. Peki, Redmi firması tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı televizyonun özellikleri neler?

İlginizi Çekebilir:  Mutlaka İzlemeniz Gereken Netflix Dizileri – Top 10

Redmi Smart TV X Özellikleri

Günümüzün en popüler teknoloji firmalarından biri olan Redmi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı televizyon Redmi Smart TV X özellikleri ile göz dolduruyor. Üç farklı modele sahip olan yeni cihaz da hareket dengeleme teknolojisi de kullanılıyor. Peki, kusursuz tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı televizyonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

50 İnç, 55 inç ve 65 inç büyüklüğünde ekran boyutlarına sahip olan yeni akıllı televizyonda 4K teknolojisi de yer alıyor. 60Hz ekran yenileme hızına sahip olan cihaz da ayrıca hareket dengeleme özelliği de bulunuyor.

Redmi Smart TV X özellikleri

Diğer Özellikler

Günümüzün en modern akıllı televizyonlarından biri olmaya aday olan  Smart TV X, dörtlü hoparlör ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan hoparlör sistemine ek olarak Dolby Audio ve DTS-HD teknolojisi de bulunuyor. Ayrıca cihaz içerisinde kullanılan mikronlar sayesinde kullanıcılar, akıllı televizyonu ses ile son derece kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. 32 GB Dahili depolama alanına sahip olan yeni akıllı televizyonun Ram miktarı ise 2 GB olarak açıklandı.

Redmi Smart TV X Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve kusursuz tasarımıyla göz dolduran yeni akıllı televizyon Redmi Smart TV X’in fiyatı da ile dikkat çekiyor. 50 İnç büyüklüğüne sahip en alt modeli satın almak isteyen kullanıcılar 280 dolar, 55 inç büyüklüğüne sahip orta modeli satın almak isteyen kullanıcılar 320 dolar ve 65 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan en üst modeli satın almak isteyen kullanıcılar ise 460 dolar ödeme yapması gerekecek. Modeller arasındaki tek farkın boyut olduğunu da hatırlatmakta yarar var.

Son derece şık tasarıma sahip olan ve donanımsal özellikleri ile birçok kişinin beğenisini kazanan yeni akıllı televizyonun ne zaman satışa çıkacağı ise henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir