Reklam Alanı
Reklam Alanı
Netflix Fiyatları
Sinema 166 0

Online Film İzleme Platformu Netflix Nedir? Netflix Fiyatları Ne Kadar?

Online Film İzleme Platformu Netflix Nedir? Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Bu yazımızda Online film izleme platformu Netflix fiyatları ne kadar gibi konulardan bahsedeceğiz.

Online film izleme platformu olarak da bilinen Netflix aslında bir içerik platformu. İçerisinde birbirinden farklı birçok içerik bulunduran bu platform, aylık ücret ödenerek kullanılabiliyor. Günümüzde internet kullanımının oldukça fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Her geçen gün artmaya devam eden internet kullanımı sayesinde Netflix gibi platformlar oldukça popüler hale geldi. Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan Netflix platformu sayesinde sayısızca içeriğe erişebilmek artık oldukça kolay.

Netflix Fiyatları

Kullanıcıları online film izleme platformu aramaktan kurtaran Netflix, aylık paket satın alınarak kullanılabiliyor. İçerisinde farklı fiyatlara sahip paketler bulunduran platformdan istediğiniz pakete abone olabiliyorsunuz. Daha sonra dizi, film gibi içeriklerden istediğinizi seçerek hiçbir sınırlama olmadan izleyebiliyorsunuz.

Online Film İzleme Platformu Netflix Nedir?

Dizi, belgesel gibi içeriklerin yanı sıra online film izleme platformu olarak da bilinen Netflix ’in içerisinde birçok içerik mevcut. Kullanıcılar bu sayede tablet, televizyon dahil birçok cihazdan Netflix ’e girerek istedikleri içeriklere ulaşabiliyorlar.

Seneler önce özellikle yabancı dizi, film ve belgesel gibi yapımlara internet üzerinden erişmek biraz zordu. Kullanıcıların içeriklere ulaşabilmeleri için birçok farklı şeyle uğraşmaları gerekebiliyordu. Ancak bu durum Netflix ’in sahneye girmesiyle tamamen tersine döndü. Online film izleme platformu olarak da bilinen Netflix, son senelerde fazlasıyla popüler hale geldi.

Kullanımı oldukça basit olan ve kullanıcılara içerikleri hazır şekilde sunan Netflix, bu sayede birçok kişi tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu platformda birbirinden farklı birçok içerik mevcut. İçerisinde dizi, film, anime ve belgesel gibi yapımlar bulunduran Netflix ’i sadece online film izleme platformu olarak adlandırmak doğru olmaz.

İlginizi Çekebilir:  En İyi 10 Yabancı Komedi Dizileri

Üstelik bu yapımların arasında Netflix ’in kendi yapımları olan birçok içerikte mevcut. Kısacası Netflix, belli bir ücret karşılığında kullanıcılara birbirinden farklı birçok içerik sunuyor. Böylece kullanıcılar istedikleri dizi, film, anime veya belgesel gibi yapımları seçerek rahatlıkla izleyebiliyorlar. Üstelik bu içeriklerin hepsinde Türkçe altyazı seçeneği ve birçoğunda da Türkçe dublaj seçeneği bulunuyor.

Online Film İzleme Platformu Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Online film izleme platformu Netflix fiyatları şirket tarafından ülkemize özel düzenleniyor. Yani Netflix ’in ülkemize özel fiyatlandırmaları mevcut. İçerisinde birçok paket bulunan Netflix Türkiye fiyatları aşağıdaki şekilde oluşuyor.

Netflix Üyelik Ücretleri 2021

Temel paket: ayda 26,99 TL / Maksimum 480p çözünürlük, Aynı anda tek cihazdan izleyebilme
Standart paket: ayda 40,99 TL / Maksimum 720p çözünürlük, Aynı anda iki cihazdan izleyebilme
Özel paket: ayda 54,99 TL / Full HD ve Ultra HD çözünürlük, Aynı anda dört cihazdan izleyebilme
Online film izleme platformu Netflix Türkiye üyelik ücretleri 2021 için şimdilik bu şekilde oluşuyor. Yukarıdaki paketlerden herhangi birisini aldığınız takdirde belirttiğimiz sınırlamalar haricinde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Yani hangi üyeliğe abone olursanız olun Netflix platformundan sınırsız içerik izleyebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir