Güncel 50 1

Netflix Abonelik Fiyatları ve Satın Alma

Netflix abonelik fiyatları, son derece ucuz olması ile öne çıkmaktadır. Netflix izlemeyi tercih eden pek çok üyenin, izlemeye devam edebilmek için aylık belirli bir miktarda bir ücret ödemeleri gerekiyor. Ödenecek ücret de izleme tipine göre değişiklik göstermektedir. Netflix abonelik fiyatları, izlenecek filmlerin ve dizilerin kalitesine ve bunları kaç kişinin izleyebileceğine göre değişiklik göstermektedir.

Tek Kişilik Paket

Temel paket olarak da adlandırılan tek kişilik pakette sadece bir kişinin izlemesine müsaade ediliyor. Üstelik izlenebilecek videolarda sadece 720p kalitesinde olabiliyor, daha üst kalitede izleme yapabilmek için paket yükseltmesinin yapılması gerekmektedir. Tek kişilik paketi satın alacak olan üyeler netflix abonelik fiyatları en düşük üyelik ücreti olan 18 TL ödeyerek paketi satın alabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Vizyona Girecek Yeni Filmler

Standart Paket

En çok tercih edilen ve en çok abone olunan abonelik paketlerinden biridir. Aylık sadece 30 TL ödeyerek sahip olabildiğiniz abonelik paketinden biridir. Standart Paket satın aldığınız zaman çok iyi bir izlenim deneyimine sahip olabiliyorsunuz. Standart Paket’i satın aldıktan sonra, gün içerisinde istediğiniz zaman iki ekranda aynı anda kullanma özelliğine sahip olabiliyorsunuz.

 Özel Paket

Netflix abonelik fiyatları arasında en pahalı olan, aylık 42 TL abonelik ücreti olan Özel Paket’de sadece 4 kişi aynı anda Netflix izleyebiliyor. Bu pakete göre aile üyelerinin her biri aynı anda Netflix izleyebilme deneyimine sahip olabiliyorlar. Ayrıca 2 K ve 4K kalitesinde izleme deneyimlerine de aynı anda sahip olabiliyorlar. Bu paket sayesinde kullanıcılar Netflix ‘in kendilerine sunmuş olduğu en üst düzey paketlerden yararlanabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Netflix 'e Daha Az Ödeme Yapmanın Yolları

Hangisini Almalı?

Netflix abonelik fiyatları yukarıda anlattığımız gibi çok değişkendir. Hangi paketi alacağınız aslında tamamen size bağlı bir durumdur. Eğer aile üyeleri ile beraber izlemeyi düşünüyorsanız özel paketi alın. Yüksek kalitede izleme deneyimi yaşamak istiyorsanız, standart paketi satın alın. Standart paket sayesinde yüksek kalitede izleme deneyimine erişebiliyorsunuz ve bu sayede yüksek kaliteye erişiyorsunuz. Ancak yüksek kalite gibi bir beklentiniz yoksa ve evde izleyecek tek kişi sizseniz en ucuz paket olan 18 TL’lik temel paketi alabilirsiniz. Bu sayede de yine Netflix ’in tüm dizi ve filmlerini izleme olanağı elde edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir