Reklam Alanı
Reklam Alanı
Netflix fiyatı
Güncel 416 2

Netflix ‘e Daha Az Ödeme Yapmanın Yolları

Netflix, 1980’lerden beri Amerika’da oldukça popüler bir film ve dizi izleme uygulaması. Ancak Netflix ücretleri, genelde Türkiye için oldukça fazla olabiliyor. Netflix ‘e ödeme daha az yapmak ve Netflix aboneliğine daha az para ödemek için yollar arayan kullanıcılar için bir tasarruf planı hazırladık. Buna göre, aboneler bu tasarruf planı ile daha az ödeme yapabilirler. İşte netflix fiyatı tasarruf planı…

netflix izle

Güncel Netflix Abonelik Ücretleri

Netflix ‘in şu anki güncel abonelik ücretleri epey fazla, izleyiciler istedikleri paketleri alabiliyorlar ve her paket kendi içinde belirli kısıtlamalara tabii…

Temel Paket: Tek bir kullanıcı kullanabilir aylık 18 TL

Standart Paket :HD kalitesinde izlenilebilir, iki kullanıcı kullanabilir aylık 30 TL

Özel Paket: Ulta HD kalitesinde izlenilebilir, dört kullanıcı kullanabilir aylık 42 TL

Hesabınızı Paylaşın

Netflix ‘te hesabınızı paylaşarak tasarruf edebilirsiniz. En yüksek paketi satın alarak, en kaliteli içeriği sadece aylık 10,50 TL ödeyebilirsiniz. Bunun için hesap satın almayı düşünen 3 arkadaşınıza ayda Netflix ücretleri olarak 10,50 TL karşılığında en üst pakette izleyebileceğinizi söyleyin. Muhtemelen arkadaşlarınız kabul eder, ancak satın almak isteyen bir arkadaş bulamasanız da dert edinmeyin, forum sitesinde abonelik paylaşmak isteyen çok fazla insan var, bunları bulup, aboneliğinizi paylaşarak yüksek tasarruf elde etmek mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Spotify 'da İki Kişi Müzik Dinleme - Aynı Anda Nasıl Müzik Dinlenir?

Kullanmıyorsanız Ara Verin

Netflix ‘de kısa süreli ara seçeneği her zaman vardır, yoğun bir iş veya okul dönemi geçiriyor ve bu platform üzerinden film ve dizi izlemeye pek vakit bulamıyorsanız, üyeliği kısa süreli iptal ettirin. Yoğun dönem geçtikten sonra, yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde ödediğiniz Netflix ücretleri karşılığını aldığınızı her zaman için hissedersiniz.

netflix fiyatı

İndirme Özelliğini Kullanın

Netflix videolarında indirme özelliği bulunur. İndirme özelliğini aktif ederek, bazı videoları indirebilir ve netflix kullanmadan da izleyebilirsiniz. İndirme özelliği sayesinde, internet olmadan da kullanabilmek çoğu zaman için mümkün olabiliyor. İstediğiniz dizi ve filmleri indirerek, internet olmadan da izleyebilirsiniz.

Ucuz Üyelikleri Keşfedin

İnternette süresi dolmamış ucuz üyelik satan çok fazla insan var. Örneğin 42 liralık pakete sahip olup da, üyeliğinin dolmasına henüz 20 gün var iken, bu üyeliği 5-10 liraya satan çok fazla insan görebilirsiniz. Siz de bu insanlardan ucuz üyelik alarak bu şekilde Netflix izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir