Reklam Alanı
Reklam Alanı
spotify
Sosyal Medya 17.016 1

Spotify ‘da İki Kişi Müzik Dinleme – Aynı Anda Nasıl Müzik Dinlenir?

Spotify’da İki Kişi Aynı Anda Nasıl Müzik Dinleyebilir ?

Google News Abone Ol

Spotify ‘da İki Kişi Aynı Anda Müzik Dinleme ile ilgili detaylı olarak anlatıma geçmeden önce, yukarıdaki Abone Ol butonuna basarak bizi Google Gazeteler de takip etmeyi unutmayınız.

Spotify, bulut sistemli milyonlarca şarkı ve albümün olduğu bir müzik sosyal medya uygulamasıdır. Spotify’ da istediğiniz yerde istediğiniz zaman da uygulamayı açıp gönül rahatlığı ile müzik dinleyebiliyorsunuz. Diğer müzik platformlarından daha üstün hizmetler sunan Spotify’da Premium özelliği sayesinde reklamsız ve sınırsız müzik dinleme zevkini yaşıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Uygulamasına Bağış Sticker'ı Geldi 

Spotify’da İki Kişi Aynı Anda Nasıl Müzik Dinleyebilir ?

Spotify iki kişi müzik dinleme işleminin en basit yolu, bir Spotify Aile planı özelliğine abone olması ve her ay  26,99 TL ödemesi yeterli olacaktır. Normal bir Premium hesaptan farklı olarak 5 aile ferdinin de aynı ikamette olup aynı hesaptan faydalanabilmesi olmasıdır.

Bir başka yolu ise çevirimdışı modu ; bu özellik sayesinde sadece aileler tarafından değil, bütün Premium kullanıcıların kullandığı bir özellik olan Çevrimdışı Modu kullanmak olacaktır.

spotify

  • Spotify Premium hesabınızı açın Spotify’da istediğiniz bir müziği dinlemeye başlayın.
  • Ayarlardan Çevrimdışı Modunu etkinleştirin.
    • Bilgisayarınızın Sol üstündeki 3 noktaya tıklayın. Mouseunuzu “Dosya” bölümüne getirin ve ardından  “Çevrimdışı Modu” a tıklayın.
    • Mac’te, yukarıdaki menü kısmından “Spotify” a ve ardından “Çevrimdışı Mod” a dokunun.
    • Bir Android veya iOS cihazında, ekranın sol alt kısmındaki “Ana Sayfa” ya gidin ve ardından sağ üst köşedeki ayarlar simgesini seçin. “Oynatma” yı seçin ve ardından bir sonraki sayfada “Çevrimdışı” seçeneğinin açık olduğundan emin olun.

Şimdi indirdiğiniz şarkıları dinlemeye başlayın. Siz o şarkıları dinlerken bir diğer kişi hesabınızı açar ve tek hesaptan aynı anda Spotify müzikleri dinlemeye başlarsınız.