Reklam Alanı
Reklam Alanı
Kötü Adamın 10 Günü Filmi Fragmanı
Sinema 48 1

Netflix Kötü Adamın 10 Günü Filmi İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix’te yayınlanacak olan Kötü Adamın 10 Günü Filmi fragmanı yayınlandı. Film, 18 Ağustos 2023’te Netflix’te yayınlanacak. Film, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanından uyarlandı. Filmin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Filmin başrollerinde Nejat İşler, Şenay Gürler, Hazal Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik ve Erdal Yıldız yer alıyor.

Kötü Adamın 10 Günü Filmi Fragmanı

Kötü Adamın 10 Günü Filmi Konusu

Film, hayatta sahip olduğu her şeyi kaybeden bir adam olan Sadık’ın hikayesini anlatıyor. Sadık, bir avukattır ve karısını ve çocuğunu bir trafik kazasında kaybeder. Kazadan sonra Sadık’ın hayatı alt üst olur. Alkolizm ve kumara bağımlı hale gelir. Bir gün, Sadık bir köşkte işlenen bir cinayet davasıyla görevlendirilir. Cinayetin gizemini çözmeye çalışan Sadık, kendini karanlık bir dünyanın içinde bulur.

Sadık, cinayetin arkasındaki güçleri ortaya çıkarmaya çalışırken, kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Sadık, geçmişinin karanlık sırlarını çözerek, gerçek kötü adamın kim olduğunu öğrenecektir.

Kötü Adamın 10 Günü, aksiyon dolu ve heyecan verici bir filmdir. Film, iyi ve kötünün mücadelesini, insan ruhunun karanlık tarafını ve geçmişin izlerini konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosu da çok güçlü. Nejat İşler, Sadık karakterini canlandırıyor. İşler, karakterin duygusal karmaşıklığını ve içsel mücadelesini çok iyi yansıtıyor. Filmin diğer oyuncuları da başarılı performanslar sergiliyor.

Kötü Adamın 10 Günü, 18 Ağustos 2023’te Netflix‘te yayınlanacak. Filmin izleyiciler tarafından nasıl karşılanacağı merak ediliyor.

Kötü Adamın 10 Günü Filmi Fragmanı

“Netflix Kötü Adamın 10 Günü Filmi İlk Fragmanı Yayınlandı” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir