Reklam Alanı
Reklam Alanı
İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak
Güncel 336 3

İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak

İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak

Daha önceki yazılarımızda size para kazanma ile ilgili birçok fikir vermiştik. Şimdi ize evde tesbih yaparak para kazanma yöntemini yazdık.

Ek iş fikirlerinin artık büyük bir kısmı, freelance odaklı. Evden sürdürülebilir internetten para kazanma modelleri içinde de site kurmak, site üzerinden e ticaret modelleri ile ek gelir elde etmek ya da reklam geliri, affiliate gibi modellerle ek gelir elde etmek zor değil. Bu işler içerisinde, yeni bir gelişmeden sizi haberdar etmemiz lazım.
İstanbul ya da ist uzantılı bir web sitesi alabilirsiniz bu sayede de İstanbul odaklı projeleri rahatlıkla sürdürebilir, organize edebilirsiniz. İstanbul ürün satışı, İstanbul’da nakliye hizmetleri ya da diğer faaliyetler alanında, jenerik bir domain alarak hemen işe başlayabilirsiniz. İsimtescil.net ya da Godaddy’den yıllık 20 tl gibi bir rakama anında domain alın, hostingi kurun ve nakliye.İstanbul ya da stil.ist gibi uzantılarla internet dünyasına adım atın.

İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak

İNTERNETTE .İSTANBUL VE .İST ALAN ADI HİZMETİ

İnternet dünyasına giriş yapmak için, ilk önce bir domain sahibi olmak gerekmektedir. Bu domainler, belirli uzantılarla bitmektedir. Örnek vermek gerekirse, .net, .com, .org gibi uzantılar, internet dünyasında en fazla bulunan uzantıların başında gelmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile uzantı sağlayıcı ICANN arasında yapılan anlaşma ile birlikte, .istanbul ve .ist alan adlarının almanın yolu açılmıştır. Birçok firma, .istanbul ve .ist alan adları ile internet dünyasında ve İstanbul’da daha etkili bir internet hizmeti vermeyi amaçlarken, yapılan açıklamalarda alan adlarının özel alan adları olduğu ifade edildi. Belediye tarafından yapılan açıklamalarda, alan adlarının İstanbul’un markalaşması için büyük bir önem taşıdığı ifade edilirken, alan adlarının satışı için de müzayede yapılacağı ifade edildi. Birçok konuda yoğun talep gören alan adları, Büyükşehir Belediyesi ve şahsi sitelerde hizmete girdi.

En Garanti Para Kazanma Yolları

 

İlginizi Çekebilir:  Endüstri Mühendisliği

.istanbul uzantısıyla İstanbul’da en iyi internet hizmeti!

Yapılan anlaşma, İstanbul’un markalaşması noktasında büyük önem taşırken, Medya AŞ tarafından satışı yapılacak olan alan adları, belediyenin yazılım ve medya kuruluşu olan Medya AŞ’ye büyük bir gelir kazandıracak gibi görünüyor. Satışlardan kazanılacak gelirin, farklı internet projelerinde kullanılması beklenirken, .istanbul alan adlarının temel amacının İstanbul’u marka bir şehir yapmak olduğu ifade ediliyor. Sizler de .istanbul ve .ist alan adlarından almak istiyor, bu yönde bir girişim yapmak istiyorsanız, Medya AŞ ile iletişime geçebilirsiniz. Birçok insanın istediği alan adlarının büyük bir bölümü müzayede ile satılacak. İlerleyen günlerde Türkiye internetinde birçok firmanın ve birçok girişimin .istanbul ve .ist alan adlarını kullanması bekleniyor.

İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak_2

İSTANBUL ALAN ADLARININ İSTANBUL’A FAYDALARI!

İstanbul alan adları, temel anlamda İstanbul’un markalaşması için büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle dış ülkelerde tanıtım noktasında .istanbul ve .ist alan adları büyük bir tanıtım hizmeti olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda, ortaya çıkan alan adları sayesinde, İstanbul’da hizmet veren firmalar ve kuruluşlar daha dar kapsamlı ve direkt olarak İstanbul’a hitap eden domain sahibi olabilecek. Bu durum da, internet dünyasında İstanbul şehrinin ve İstanbul adının ön plana çıkmasını sağlayacak. İlerleyen dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin internet üzerine çalışmalarının devam etmesi ve farklı projelerle belediyenin internet dünyasında daha aktif olması bekleniyor.

“İstanbul İst Uzantılı Site Açarak Para Kazanmak” üzerine 3 yorum

  1. Ahmet Esir dedi ki:

    Güzel bir para kazanma yöntemi. En Garanti Para Kazanma Yolları yazınızda güzel. Teşekkürler.

    1. TeknoKutu dedi ki:

      Beğendiğinize sevindik. TeknoKutu.com olarak teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir