Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 199 0

Galaxy S20 Fan Edition Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy serisinin yeni telefonu olan Galaxy S20 Fan Edition özellikleri sosyal medya ve bazı yabancı kaynak siteleri üzerinden sızdırıldı. Özellikleriyle beraber çıkış tarihi ve çıkış fiyatının da tahmini olarak sızdırılan bilgiler arasında yer aldığı öğrenildi. Samsungun yeni telefonu S20 Fan Edition 120 Hz ekran ile karşımıza çıkacak. Böylece 120 Hz tazeleme oranı ile hızlı ve akışkan bir grafik ağına sahip olması beklenen serinin yeni telefonu S20 Fan Edition bu alanda önceki telefona göre geliştirme yaşadı. Yeni telefonda işlemciye de ağırlık verildiği sızdırılan bilgiler arasında yerini aldı. S20 Fan Edition ile birçok uygulama arası geçişi hızlı ve kasmadan yapmanın mümkün olacağı belirtiliyor.

Galaxy S20 Fan Edition Özellikleri

Samsungun yeni ürettiği ve bu yıl çıkması planlanan Galaxy S20 Fan Edition telefonunun pek çok özelliği sızdırıldı. Snapdragon işlemcileri kullanmayı tercih eden Samsung, Galaxy serisinin yeni telefonu S20 Fan Edition üzerinde Snapdragon 865 işlemcisini barındıracağını da sızdırılan haberler arasında yerini aldı. Snapdragon işlemciler için bilgisayar seviyesine doğru hızla yol aldığı söylentiler arasında yer alırken bu işlemcinin çekirdek hızı ise tam olarak 2,84 GHz olarak belirtiliyor. İşlemci içerisinde ki çekirdekler bile sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor. Buna göre Snapdragon 865 işlemcisinin içerisinde yer alan çekirdekler ise Kyro 585 olacağı belirtilmekte. Ayrıca telefonun içerisinde 6 GB’lık bir ram kapasitesinin de olması mümkün. Çoklu işlem testinde ciddi düzeyde puanlar aldığı görülen Galaxy S20 Fan Edition özellikleri birçok müşterisinde heyecan bıraktı.

Galaxy S20 Fan Edition Özellikleri

Galaxy S20 Fan Edition Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Sızdırılan bir diğer bilgilerde yeni telefonun çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgiliydi. Samsung tarafından bu yılın 2. yarısında çıkacağı beliritlen telefon için net bir tarih veya fiyat bilgisi verilmemişti. Sızdırılan bilgiler doğrultusunda Galaxy S20 Fan Edition fiyatı için 800 dolar belirtiliyor. Bu da Türkiye’de ki satış fiyatının 9,000 Türk Lirası düzeyinde olmasını sağlıyor. Sızdırılan bir diğer önemli bilgi de net çıkış tarihi idi. Çıkış Tarihi için Eylül ayı işaret ediliyor. Bu alanda Galaxy Fold 2‘den sonra çıkış yapmasınınm muhtemel olduğu görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir