Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 262 1

Galaxy Fold 2 Özellikleri Sızdırıldı !

Samsung tarafından yakın zamanda satışa çıkarılması planlanan Galaxy Fold 2 için oldukça önemli kaynaklardan bilgiler geldi. Bu alanda çıkış tarihi, özellikleri ve hatta satış fiyatının bile tahmini olarak belirtildiği öğrenildi. Birçok kişinin merakla beklediği Galaxy Fold 2 için tablet deneyimi de yaşanacak. Bu alanda hem kişisel telefon olarak hem de iş alanında tablet olarak kullanılacak çok amaçlı yeni ürününü birkaç ay önce tanıtan Samsung, ürün için heyecanlı olduklarını belirtti !

Galaxy Fold 2 Özellikleri

Galaxy Fold 2, Samsung tarafından üretimine aylar önce başlanan ve 2020 yılının 2. yarısında çıkacağı belirtilen kimine göre telefon kimine göre tablet olan yeni ürünüdür. Klavyenin olmasıyla da çok amaçlı olmakta. Bu alanda pek çok işi kolayca yapabileceğiniz Galaxy Fold 2 ile işlerinizi kısa sürede bitirmeniz amaçlanmakta. Bu alanda özel klavyesi ve kalemi dahi olması beklenen serinin yeni ürünü için birçok bilgi yabancı kaynaklara sızdırıldı. Bu alanda pek çok özelliği ile karşımıza çıkması planlanan Galaxy Fold 2 Özellikleri 

Galaxy Fold 2 Özellikleri

Galaxy Fold 2 Özellikleri

Su geçirmez ekranların Galaxy Fold serisine ilk kez eklenmesi beklenmekte. Bu alanda yaklaşık 7.5 inş civarı bir büyüklüğü olması beklenen Galaxy Fold 2 Özellikleri arasında en şaşırtıcı ise dezavantajların giderilmesi. Başlangıç çentiğinde ki sorunun serinin ilk cihazına göre daha iyi olması bu alanda kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Kamera açısından da yeni teknolojiye ayak uydurmaya çalışan Fold serisinde 30 40 mp üstlerini görmek oldukça mümkün hale gelecek. Bu alanda ciddi sızıntıların da yer aldığı yabancı kaynaklara göre Galaxy Fold 2 fiyatı da belli oldu.

Galaxy Fold 2 Fiyatı

Galaxy Fold 2 için farklı detaylar da gelmeye başladı. Yabancı sitelerde yer alan kaynaklar doğrultusunda çıkış fiyatı için 2,000 Euro işaret ediliyor. Bu alanda pek çok cihaza göre oldukça pahalı olan Galaxy Fold 2 satış fiyatı açısından da sıkıntı görebilir. 1,300 dolar seviyelerinde satılan cihazların olmasıyla da bu alanda satış başarısı oldukça konuşulacak gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy M13 Özellikleri

Galaxy Fold 2 Çıkış Tarihi

Galaxy Fold 2 için çıkış tarihleri de sızdırılan bilgiler arasında yerini aldı. Bu sefer kaynaklar net tarih verdi ve Galaxy Fold 2 çıkış tarihi için 5 Ağustos işaret edildi. Bu alanda çıkış yapması beklenen Galaxy Fold 2 için birçok özellik gün geçtikçe gün yüzüne çıkıyor.

 

“Galaxy Fold 2 Özellikleri Sızdırıldı !” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir