Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilişim 281 0

Xiaomi Mi Band 4C Satışa Çıkıyor !

Xiaomi tarafından geliştirilen akıllı bileklik serisi Mi Band’ın yeni ürünü olan Xiaomi Mi Band 4C satışa çıkıyor. Türkiye’de ki satış fiyatı, özellikleri ve pek çok bilgi artık açığa kavuştu. Online mağazalardan satışlarının yapıldığı gibi fiziksel mağazalardan da satışının yapılacağı öğrenilen Mi Band 4C’nin ön sipariş sayısı da oldukça fazla. Dünyanın en çok satan akıllı bileklik serisi Mi Band yeni üretimlerine de devam ediyor. Kullanıcıya verdiği özellik deneyimi ve uygun fiyatı ile en çok tercih edilme sebepleri arasında bunlar yer almakta. Detaylara giriş yapmadan önce Xiaomi Mi Band serisinin gelecek ürünü olan Xiaomi Mi Band 5 çıkış fiyatı belli oldu. Akıllı bileklik konusunda açık ara dünyanın en iyisi olarak gösterilen Xiaomi bu alanda pazar payını koruyup yükseltmeyi amaçlıyor.

Xiaomi Mi Band 4C Özellikleri

Xiaomi’nin yeni akıllı bileklik ürünü Mi Band 4C’nin resmi özellikleri de tanıtıldı.Özellikle Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birçok alanda bağlantı çekmesine olanak sağlayan bu teknolojinin Mi Band 4C bilekliği içerisinde yer alacağı belirtildi. Sinyal konusunda sıkıntı yaşatmayacağı planlanan 5.0 teknolojisi bu alanda oldukça verimli bir yenilik oldu. Daha önce açıklandığı gibi AMOLED Ekran kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan Xiaomi, Mi Band serisinde de bu ekranların kullanımına dikkat çekiyor. Kullanım konusunda sıkıntı çıkarmayacak düzeyde ekran boyutuna önem veren Xiaomi, Mi Band 4C’de 1.1 inçlik bir ekran boyutu yapıldığını belirtti. Yüzlerce farklı saat modelinin de bulunduğu akıllı saat Mi Band 4C’de detaylı istatistiklerin ve verilerin de teknolojik olarak eklendiğini belirtti.

Xiaomi Mi Band 4C Özellikleri

Mi Band 4C Çıkış Fiyatı

Xiaomi tarafından geliştirilen ve piyasaya resmi olarak çıkan Mi Band 4C çıkış fyatı 120 Türk Lirası olarak belirtildi. Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği olan Mi Band 4C’nin çıkış fiyatı ise tam olarak 120 Türk Lirası oldu. Bu alanda oldukça uygun olmasıyla ciddi düzeyde kullanıcıya erişim sağlamayı amaçlayan Xiaomi ön siparişlerin yoğunlaştığına da dikkat çekti. Ucuz maliyet ile inovasyon anlayışından ödün vermeyen Xiaomi, akıllı bileklik konusunda dünyanın en çok satan ürünlerini geliştirmeye devam edeceklerini her zaman belirtmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir