Reklam Alanı
Reklam Alanı
anneler günü hediyesi
Güncel 788 0

Anneler Günü Hediyesi İçin Akıllı Telefon Önerisi

Anneler günü hediyesi olarak annenize ne hediye almak isterdiniz? Ona bir Akıllı Telefon almak belki de verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak. Anneler gününe özel olarak dizayn edilmiş pek çok telefon üretiliyor. Bu telefonları satın alıp, almamakta tamamen size bağlı, ancak telefonlar son derece güzel ve bir o kadar da hoş duruyor. Anneler gününe özel olarak dizayn edilen akıllı telefonlar, oldukça rekabetçi fiyatlarla satışa çıkıyor, sizlerde annenizi mutlu etmek için, anneler gününe özel olarak dizayn edilen binlerce telefondan istediğinizi satın alabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Olarak Akıllı Telefonlar

Honor 10 Lite

Daha önce size Honor 20 Lite tanıtımının gerçekleştirildiği hakkında bilgi vermiştir. Buradan okuyabilirsiniz. Honor 20 Lite Tanıtımı Gerçekleştirildi.

Honor 10 Lite, sadece 1,500 TL’ye satışa çıkarılıyor. Oldukça uygun fiyatlı bir telefon olan Honor 10 Lite, akıllı telefonum olsun ama ucuz da olsun diyenler için tam bir alternatif telefon. Telefon o kadar iyi ki, Huawei P Smart 2019 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Telefonu satın aldığınızda zaten farkı iliklerimize kadar hissedeceksiniz. Muadili olan telefondan yaklaşık olarak 300 TL daha ucuza satılıyor bu telefon. Akıllı telefonum olsun diyenler için, tam bir Anneler günü hediyesi olarak önerebilirim. Ancak bu telefonun fiyatları ÖTV zammından sonra epey değişti, 1,500 TL’ye de 2,000 TL’ye de almak mümkün diyebiliriz. Telefonu istediğiniz herhangi bir yerden kolay bir şekilde temin edebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  En Çok İzlenen Netflix Dizisi

LG V30+

Satış fiyatı ortalama 3000 TL civarında olan bu telefon, anneler günü için iyi birer tercih kaynağı denilebilir. Özellikleri oldukça iyi olan bu telefon, oldukça düşük fiyatlara satılıyor. Kaliteli bir telefonun satış fiyatının en az 5,000 TL olduğunu düşünürsek, bu telefon için 3,000 TL’lik bir satış fiyatı gerçekten de çok uygun gibi duruyor.

Yukarıdaki  akıllı telefonlar gerçekten de uygun fiyatlarla satışa çıkarılan telefonlar, bu telefonları sizlerde bu fiyatlara pek çok mağazada bulabiliyorsunuz. Anneler günü hediyesi olarak satın almak için, herhangi bir e-ticaret sitesine girmeniz yeterli olur, hemen her sitede mutlaka bunlar satılıyordur. Ödeme yöntemi olarak genelde karttan nakit çekim veya taksitlendirme yöntemleri kullanılmaktadır. Hangisi bütçenize daha uygun geliyorsa onu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir