Reklam Alanı
Reklam Alanı
Xiaomi Redmi Note 9
Akıllı Telefon 671 1

Xiaomi Redmi Note 9 ’un Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Xiaomi Redmi Note 9’un Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Xiaomi Redmi Note 9’un Ne Zaman Tanıtılacağına Dair Bilgiler Sonunda Geldi!

Çinli telefon üreticisi Xiaomi piyasaya güçlü bir şekilde giriş yapmaya devam ediyor. Avrupa pazarına girdiği günden beri rakiplerine fark atarak ilerleyen şirket Android telefon üretimi konusunda rakiplerinin arasında hatta önünde bulunuyor. Geçtiğimiz ayalarda Fiyat performans canavarları Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 cihazları çıkmıştı. Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note ailesine ekleniyor.

Xiaomi Redmi Note 9

Xiaomi geçtiğimiz aylarda Redmi Note 7 ve Note 8 ürünlerini fiyat performans canavarları olarak tanıtmış hatta satışa sunmuştu. Alınan yeni bilgilere göre bu aileye bir yenisi daha ekleniyor. Redmi Note ailesinin içerisine eklenecek olan cihaz Redmi Note 9. Redmi Xiaomi markasının alt markası olarak görülebilecek bir cihaz modeli.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Reno 2Z vs Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması

Redmi Note 9’un Tanıtım Tarihi 12 Mart Olacak

Xiaomi ’nin alt markası olarak da bilinen Redmi, geçtiğimiz aylarda fiyat/performans telefonları arasına yeni cihazlar ekleyerek Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Pazara girişinin ardından oldukça iyi bir şekilde karşılama gören Redmi, Xiaomi en iyi telefonu arasına girmeye aday olan Note 9 telefonunun da tanıtım tarihini açıkladı.

Redmi nin Resmi Hindistan hesabından duyurulan tarih 12 Mart oldu. Cihazın tanıtımı için kullanılan görselde, telefonun arka kısmında bulunan dörtlü kare şekilde olan kameralar dikkat çekti. Xiaomi Redmi Note 9 duyurulduktan sonra incelemeler yapıldı ve Reddit üzerinde yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Xiaomi Redmi Note 9

İddialara Göre Oldukça Güçlü Bir Oyun Canavarı Olacak

Yeni bir teknolojik ürün duyurulduğu zaman iddiaların ortaya çıkması oldukça normaldir. Hatta durum öyle bir hale gelmiş durumda ki, gelişen ön görüşler sayesinde kullanıcılar artık cihazlarda nasıl parçalar kullanılabileceğini bile tahmin edebiliyor. Durum Xiaomi Redmi Note 9 için de geçerli. Kullanıcıların iddialarına göre kullanılacak olan işlemci sayesinde cihaz oldukça gelişmiş bir oyun canavarı olacak.

Twitter üzerinden paylaşılan görseller cihaz hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Xiaomi ’nin resmi Hindistan twitter hesabından paylaşılan başka bir görselde Hindistan Xiaomi başkanı Manu Kumar Jain bulunuyor. Jain’in elinde bir Xiaomi cihaz bulunuyor. Ancak durum o cihaz da değil dergilerin altında gizlenmiş ve sadece alt yarısı gözüken cihazda. Cihazın Note 9 ’a ait olduğu öne sürülüyor. Cihazın alt kısmına bakıldığında kullanıcıları Type-C bir şarj girişi, Kulaklık girişi ve Hoparlör girişi bekliyor.

Redmi Note 9

Telefon Özellikleri Resmi Olarak Hiçbir Yerde Duyurulmadı

Telefonların özellikleri resmi olarak şu an için hiçbir yerde duyurulmadı. Cihazın 12 Mart tanıtımının hemen ardından satışı için gerekli işlemlerin başlayacağı ön görülüyor. Xiaomi, Redmi alt markası ile hem ucuz hem de kaliteli telefonlar sunuyor. Xiaomi Redmi Note 9 Cihazı da aynı türde olabilir. Note 9 olmasına rağmen oldukça ucuz olması göz önünde bulunduruyor.

Xiaomi Redmi Note 8 satışa ilk olarak Hindistan bölgesinde çıktı. Xiaomi Çinli bir telefon üreticisi olsa da genel olarak destek yazılım devi Hindistan’dan geliyor. Redmi Note 9 Cihazının da ilk olarak Hindistan bölgesinde satışa sunulması bekleniyor. Hindistan da satışa sunulmasının arından Avrupa’ya hemen ardından da Türkiye pazarına giriş yapabilir.

“Xiaomi Redmi Note 9 ’un Tanıtım Tarihi Duyuruldu” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir