Reklam Alanı
Reklam Alanı
Xiaomi Redmi 9 Fiyatı Belli Oldu !
Akıllı Telefon 336 0

Xiaomi Redmi 9 Fiyatı Belli Oldu !

Xiaomi telefon geliştirici firmasının yeni telefonu Redmi 9 için özellikler belli oldu. Daha önce tanıtımı yapılmış olan Xiaomi Redmi 9 akıllı telefonun Türkiye’de ki çıkış tarihi ve fiyatı da netlik kazandı. Bu alanda Xiaomi fiyat – performans telefonu üretimi konusunda liderliğe oynamakta. Xiaomi tarafından açıklanan her yeni telefon bir başka heyecan yaratmakta. Fiyatıyla adeta rüya gibi görünün bu telefonlar Türkiye’de ki kur fiyatlarına rağmen ideal seviyelere zaman zaman düşebilmekte. Bu alanad akıllı telefon üretiminde Xiaomi Redmi 9 fiyatı için netlik kazanan bir açıklama yapıldı. Onun öncesinde Xiaomi Redmi 9 özellikleri ve detayları nelerdir ? yeni telefonda bizleri neler bekliyor ? kamera özellikleri nasıldır onlara bakalım .

Xiaomi Redmi 9 Özellikleri

Xiaomi tarafından geliştirilen Redmi 9’un özelliklerine bakıldığında ilk sırada ekran yer almakta. Yaklaşık 6,53 inçlik devasa bir ekrana sahip olacağı belirtilen Xiaomi Redmi 9, ram olarak ise 3 GB olacak. Bu alanda pek çok oyunu açmayı hedefleyen ve kasma sorununa çözüm bulmayı amaçlayan Xiaomi yeni telefonlarında pek çok oyunu optimize etmiş durumda. Yaklaşık olarak 64 GB depoloma alanı ayrılmış olan telefon için Xiaomi Redmi 9’un tam olarak 5020 mAh’lik dev bir bataryası olacak. Yeni telefonlarda en az 4,500 mAh amaçlayan akıllı telefon üreticileri bu alanda batarya sorununa çözüm bulmayı amaçlıyor. Yaklaşık olarak 2.0 GHz işlemci hızıyla telefonlara yerleşmiş olan işlemcisiyle birlikte pek çok teknolojik özellikte Xiaomi Redmi 9 içerisinde yerini aldı. Merakla beklenen Xiaomi Redmi 9 fiyatı ve tarihi nedir ?

Xiaomi Redmi 9 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi Redmi 9’un türkiye’de ki resmi çıkış fiyatı belli oldu.  64 GB’lık telefonun 3 farklı renk modeli bulunmakta birlikte 2,300 Türk Lirası üzerinden satışı gerçekleştirilmekte. Xiaomi Redmi 9 için resmi olarak Çin’de çıkışı yapıldı. Bu alanda talebe göre ülkelere, kıtalara açılmış olması da beklentiler arasında yerini alıyor. Türkiye’de Ağustos ayında çıkışının resmi olarak yapılması beklenen Xiaomi Redmi 9 için ön siparişler şimdiden alınmaya başlandı. Bu alanda Eylül öncesi pek çok akıllı telefon üreticilerine göre erken bir çıkış yaparak pazar payını arttırmayı amaçlayan Xiaomi bu alanda yeni bir başarı arayışında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir