Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilişim 346 1

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı Belli Oldu !

Dünyanın en çok satan akıllı bileklik serisi Xiaomi Mi Band serisinin son bilekliği satışa çıkarıldı. Daha önce Avrupa ve Amerikanın da dahil olduğu pek çok bölgede ön satış gerçekleştirmiş olan Band 5 akıllı bilekliğin Türkiye’de ki pazarda da  açılışı sağlandı. Uzun bir süre üzerinde çalışma yapıldığı açıklamalarıyla karşımıza çıkan geliştirici ekibi beklenenlerin de üzerinde özellikleri ile Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğini çıkardı. Peki Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı ve özellikleri nelerdir ?

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Xiaomi Mi Band 5’in özellikleri serinin bir önce ki akıllı bilekliğine göre oldukça gelişmiş durumda. Tasarımsal olarak modelinde pek bir değişiklik söz konusu olmasa bile teknik açıdan ciddi değişikliğe gidildiği görüldü. Özellikle yeni Bluetooth teknolojisi 5.0 kapsamı altında bulunacak olan Xiaomi Mi Band 5 bu alanda inovasyon anlayışının yeni ürünlerde olacağını bir kez daha gösterdi. Ekranlarının boyutlarında da değişikliğe gidildiği öğrenilen Xiaomi Mi Band 5 özellikleri arasıda AMOLED Ekran da yer almakta. 1.1 inç bir ekran boyutuna sahip olan Xiaomi Mi Band 5 bu alanda önceki akıllı bilekliğe göre bir büyüme gerçekleştirdi. Genel olarak saat işlevi bulunsa da akıllı ve teknolojiye ayak uydurmasıyla beraber adeta telefonda ki özellikleri kullanabildiğiniz Xiaomi Mi Band 5 fiyatı da Türkiye’de ki online ticaret pazarlarında gösterildi. Aynı şekilde 100’den fazla saat modeli olan akıllı bileklik üzerinden saatleri kontrol etmeniz için fakrlı boyutlarda yapılmış tasarımlara göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı da belirlenenler arasında yerini aldı. Xiaomi’nin Hepsiburada ticaret sitesi içerisinde yer alan resmi mağazasında satışa çıkarılmış olan Mi Band 5 Türkiye fiyatı için 409 Türk Lirası değerlendirildi.  Aktif olarak 409 Türk Lirasından satışı gerçekleşse de bazı alışveriş sitelerinde 350 Türk Lirasından satışı bulunuyor. Yurtdışında ki fiyatı da merak edilenler arasında yer almakta. Xiaomi’nin yurtdışında resmi olarak açıkladığı fiyat ise 25 dolar düzeyinde gerçekleşti. Bu durumda Türkiye’de ki fiyatının oldukça yüksek olmasından dolayı fiziksel mağazalara açılmasının tartışıldığı da öğrenildi. Satış talebi gelmediği takdirde fiziksel mağazalara satış yapılmayacağı belirtilen Xiaomi mi band5 Türkiye fiyatı için döviz kurları masada.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Mi 11 Özellikleri ve Detaylı İncelemesi

 

“Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı Belli Oldu !” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir