Reklam Alanı
Reklam Alanı
Realme C15 Özellikleri Tanıtıldı !
Akıllı Telefon 441 0

Realme C15 Özellikleri Tanıtıldı !

Türkiye’de yeni yeni faaliyetlere başlayan Realme, Çinli telefon üreticilerinden biridir. Yeni telefonlarının özellikleriyle birlikte pek çok alanda satış yapmayı başaran Realme bu alanda Türkiye pazarına da açıldı. Realme C15 Özellikleri resmi olarak tanıdıldı. Özellikleri ve fiyatı bakımından uygun olarak tanıtılan ve lanse edilen Realme telefonları bu alanda 2. Xiaomi olarak da belirtilmekte. Türkiye’de ki ilk telefonlarından olan Realme C15 için 6,000 mAh’lik dev bir batarya karşımıza çıkıyor. Şaşırtıcı özellikleriyle Türkiye pazarına giriş yapan Realme telefon üreticisi bu alanda Türkiye’de en önemli etkenlerden fiyat konusunda kendi pazarını geliştirebilir.Çentik açısından Apple ile benzer özelliği bulunan Realme C15’in detaylı özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı nelerdir ?

Realme C15 Özellikleri

Mediatek Helio G35 işlemcisini kullandığı belirtilen Realme C15 telefonu için 2.3 GHz hızında çekirdeklerin yerleştirildiği bilinmekte. Bununla birlikte güçlü bir performans ağının  sistemlere entegre edilmesinin ardından oyunculara da hitap eden bir akıllı telefonun beklentisi artıyor. Realme C15 ile daha uygun fiyatlı oyuncu telefonlarına erişmek mümkün olabilir. IMG PowerVR GE8320 Grafik kartına sahip olan telefonda kasma sorunları da en aza indirildiği belirtiliyor.  Çalışkan bir yapısı bulunan telefonun teknik özellikleriyle beraber 3 ve 4 gb ramleri bulunacak. Bununla birlikte 64 GB depolama alanı belirtilirke n 6000 mAh 18 W batarya da eşlik edecek. Full HD özelliği bulunan Realme C15 özellikleri bulunurken kamera konusunda geri kalmış bir telefon olacak. 13 MP arka kamerası bulunan telefonun 8 MP ön kamerası bulunacak.

Realme C15 Özellikleri

Realme C15 Çıkış Fiyatı ve Tarihi

Realme C15 için çıkış tarihi ve fiyatı en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. Ucuz telefon olarak lanse edilen Realmce C15 çıkış fiyatı sadece 137 dolar olarak bilinmekte. Tabi Türkiye’de ki fiyatının ise 1,700 Türk Lirası veya o düzeylerde olmasına muhtemel gözüyle bakılmakta. 4 GB ramli telefon için 150 dolar Türkiye’de  ise 2000 Türk Lirası civarı olduğu görülüyor. Realme C15 için çıkış tarihi ise Eylül ayı işaret edilmekte. Burada çıkış yapması beklenen telefon için Türkiye’de ilk deneyimlerden de biri olacak. Realme telefonu bu alanda Türkiye’de yüksek satış hedeflemekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir