Reklam Alanı
Reklam Alanı
PES 2021 Oyununun En Güçlü Özellikleri Nelerdir?
Oyun 249 0

PES 2021 Oyununun En Güçlü Özellikleri Nelerdir?

Japonya merkezli eğlence ve video oyun üretici firması olan Konami yeni yılda da oyunu geliştireceğini duyurdu. PES 2021 oyununun en güçlü özellikleri dikkatlice incelendiğinde bir önceki oyunundan çok büyük farklar olmadığı dikkatleri çekmekte. Oyunda transfer yani forma güncellemeleri yapılmış. Yakın zamanda piyasada olacak oyunun kaliteli bir şekilde oynanabilmesi için bazı sistemsel ihtiyaçları olacak.

eFootball Pro Evolution Soccer yani kısaca oynayanların PES olarak bildiği serinin 20. oyunu 2020 yılında Konami tarafından piyasaya sürüldü. 2020 yılındaki oyun eFootball PES 2021 adıyla oyuncularıyla buluşuyor. Ücretli güncelleme yapmak gerekiyor. Firma, daha 2022’yi geliştirmek için adamışa benziyor. Çünkü PES 2021’in geneline bakıldığında bir önceki oyundan forma ve transfer güncellemesi olduğu dikkatleri çekmekte.

PES 2021 Oyunu Sistem İhtiyaçları

Her sene gerçekleşen FIFA ile PES kapışmasından dolayı bu sene PES 2021 oyunu piyasaya sürüldü. Yoksa Konami şirketi daha büyük gayreti PES 2022’ye ayırmış durumda. Yeni özellikleri de bulunan oyunun birçok detayı bir önceki oyunla benzerlik göstermektedir. Özellikleri duyurulan oyunun oynanabilmesi için sistemsel bazı ihtiyaçlar bulunmaktadır.

PES 2021 Oyununun En Güçlü Özellikleri Nelerdir?

eFootball PES 2021 için gerekli olan sistemsel ihtiyaçları;

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i7-3770 AMD FX 8350 işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GTX 760 AMD Radeon R9 270X ekran kartı
  • 49 GB depolama

Oyunun gereksinimleri PES 2020 oyunu ile aynıdır. Oyun Fox Engine ile geliştirilmiştir. İyi bir optimizesi olan oyunun fazla gereksiniminin olmaması oyuncuları memnun etmektedir.

PES 2021 Oyunun Yeni Özellikleri

Oyunun resmi fragmanı Konami tarafından yayınlandı. Şirketin yaptığı fragman izlendiğinde büyük yenilikler olmadı gözden kaçmamakta. 2021 oyunun en çok dikkati çeken özelliği dünyanın gözdesi olan oyuncuların unutulmaz anlarının oynanabilmesidir. Örneğin David Beckham’ın gençlik yıllarını oynama fırsatı bulunmakta. Beckham’ın attığı ve asla unutulmayan frikik golü, Messi’nin tek başına sürüklediği topla attığı gol oyunda yer almakta.

İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Overwatch Nasıl Alınır?

Oyunu oynayabilmek ve PES 2021 oyununun en güçlü özellikleri ile keyifli dakikalar geçirebilmek için oyuncunun yer aldığı takımın sürümlerinden birinin alınması gerekir. Alınan bilgilere göre oyunda VAR sisteminin olacağı söylenmekte. Oyunu oynarken bütün özellikleri tek tek keşfedilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir