Reklam Alanı
Reklam Alanı
eFootball Pes 2020 Oyununa UEFA Euro 2020 DLC paketi eklenecek
Oyun 484 1

eFootball Pes 2020 Oyununa UEFA Euro 2020 İçeriği Geliyor

Geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde piyasaya çıkan ve kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaşan futbol oyunu eFootball Pes 2020 yeniliklerine devam ediyor. Bilindiği üzere UEFA ile özel anlaşması olan yapım, 30 Nisan tarihinde Euro 2020 isimli organizasyonu oyun severler ile buluşturmaya hazırlanıyordu. Fakat 2019 Yılı içerisinde ortaya çıkan Corona virüsü salgını nedeniyle söz konusu turnuva önümüzdeki yıla ertelendi. Yaşanan bu süreçten ötürü firmada ücretsiz olarak sunacağı DLC eklentisi bekletme kararı almıştı.

DLC Bekletme kararının ardından belli bir süre sessizliğe gömülen firma bugün yaptığı açıklamayla oyun severlerin dikkatini çekti. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Euro 2020 isimli DLC paketi ücretsiz olarak 4 Haziran tarihinde oyuna eklenecek. Söz konusu paket içerisinde yer alan turnuvayı lisanslı bir şekilde oynamak için tek yapmanız gereken oyuna sahip olmak.

İlginizi Çekebilir:  Dream League Soccer Mobil Oyun İncelemesi

Euro 2020 DLC Paketi Oyun Severlere Ne Sunuyor?

eFootball Pes 2020 Oyununa UEFA Euro 2020 İçeriği Geliyor

4 Haziran tarihinde ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunulacak Euro 2020 DLC paketi özellikleri ile dikkat çekiyor. Ücretsiz bir şekilde oyuna eklenecek eklenti sayesinde, oyun seveler söz konusu turnuvayı tam lisanslı bir şekilde oynayabilecek. Turnuva içerisinde mücadele eden 55 takımın tamamının yer alacağı oyunda maçlar yine lisanslı özel stadyumlarda yapılacak. Unutmadan turnuvanın kupası da özel lisansla oyuna aktarıldı.

eFootball Pes 2020 Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde oyun severlere sunulan futbol oyunu eFootball Pes 2020 fiyatı ile dikkat çekiyor. PlayStation 4 platformunda söz konusu oyunun standart sürümünü satın almak ve oynamak isteyen kullanıcılar 134 TL, STEAM platformunda oyunu satın almak isteyen kullanıcılar 99 TL, Xbox One platformunda söz konusu oyunu satın almak ve oynamak isteyen kullanıcılar ise 134 TL ödeyerek oyuna sahip olabilecek.

Unutmadan Xbox platformu içerisinde yer alan Game Pass aboneliğine üye olan oyun severler herhangi bir ücret ödemeden söz konusu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilmekte ve oynayabilmektedir. Xbox Game Pass aboneliğine üye olmak isteyen kullanıcılar aylık 30 TL öderken hem aboneliğe üye olmak hem de oyunu online bir şekilde oynamak isteyen kullanıcılar ise aylık 45 TL ödeme yapması gerekecek.

“eFootball Pes 2020 Oyununa UEFA Euro 2020 İçeriği Geliyor” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir