Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oppo Watch Çıkış Tarihi Belli Oldu
Bilişim 366 0

Oppo Watch Çıkış Tarihi Belli Oldu

Akıllı saat sektörüne giriş yapan Oppo yeni ürünü Watch için hazırlıklarının sonuna gelindiğini duyurdu. Pek çok alanda inovasyon amaçlayan Oppo teknolojinin öncü firmaları arasında yerini alıyor. Önemli teknolojik gelişmelerde imzası bulunan Oppo firması akıllı saat konusuna da el atarak Oppo Watch’i geliştirdi. Görünüşüne bakıldığında Apple Watch ile pek fark görülmeyen fakat Oppo tarafından geliştirilen akıllı saat için tanıtım aylar önce yapılmıştı. Son günlerde trend olan Oppo Watch çıkış tarihi , fiyatı ve özellikleri de netlik kazanmış oldu. Dünyanın en çok satan akıllı saat serisi Apple Watch karşısında duracak bir akıllı bileklik için kolları sıvayan Oppo yeni ürünü için heyecanlı olduğunu belirtti.

Oppo Watch Özellikleri

Temeli Google WearOS’a dayandığı belirtilen Oppo Watch akıllı bilekliğinin bu alanda pek çok işlevi yürüteceği biliniyor.  2 farklı boyut oranları ile karşımıza çıkacak olan Oppo Watch bu alanda 41 mm ve 46mm gövde boyutları ile kullanıcıların tercihine sunuluyor. Bilekliğin kişilere uyumu için önemli ortalama değerlerini ele alan ve bu alanda çalışmalarını yürüten Oppo yediden yetmişe herkesin kullanabileceği bir akıllı saat geliştirdi. Saat içersisinde onlarca farklı model ile kontrol yapılması da mümkün.

Su geçirmediği belirtilen akıllı saatin içerisinde AMOLED ekran bulunmakla beraber 1,6 inç ve 1,91 inç boyutları karşımıza çıkacak. Snapdragon Wear 2500 işlemcisinin saat içerisinde yerini aldığı da tanıtımda belli olmuştu.  Uzun bir pil ömrüne de sahip olduğundan söz edilen Oppo Watch çıkış tarihi ve çıkış fiyatı da belli oldu.

oppo-watch-özellikleri.jpg

Oppo Watch Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Oppo Watch akıllı saat için önemli detaylar da bu hafta belli oldu. Oppo Watch çıkış tarihi 31 Temmuz 2020 olarak işaret edildi. Bu alanda kısa sürede Türkiye pazarında adından söz ettirmeyi başaran Oppo yeni akıllı saatini de Temmuz sonu ile müşterilerine sunacak. Bir diğer merak edilen konulardan ise fiyatı bulunmakta. Oppo Watch akıllı saati için küçük boyutta ki 41 mm’lik ürün 215 dolar, bir büyüğü 46 mm boyutunda ki akıllı saat ise 288 dolar üzerinden satış gerçekleştirilecek. Türkiye’de ki fiyatı için en az 2,500 Türk Lirası belirtilmekte.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Hızlı Şarj Teknolojisi ile Geliyor !

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir