Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilişim 518 0

Apple Watch 6 Özellikleri Sızdırıldı !

Çıkış yapmasına birkaç ay kalan Apple Watch 6 için birçok özellik sızdırılmış durumda. İphone 12 ile birlikte satışı başlayacak olan Apple Watch 6 özellikleri için sağlık bilgilerinden uyku takibine pek çok alanda yeni özelliklerin eklendiği haberleri sızdırılmış durumda. Apple Watch çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri sosyal medya platformları üzerinde yayılmaya başlandı.  Apple Watch 6 ile pek çok yeniliğe kavuşacak olan akıllı saat serisi için artık yeni dönem kapıda olabilir.

Apple Watch 6 Özellikleri

Apple Watch 6 iyi bir uyku takibi ile bizlerin karşısına çıkabilir. Bu alanda sağlık bilgileri konusunda geliştirmeye gidildiğinde uyku saatlerinde de iyi bir takip yapılabilecek. Derin uykularda zaman zaman sorun çıkardan Apple Watch 5 cihazına göre bir olumlu gelişme yaşanacak. Bu alanda sağlık bilgilerine de yeni özelliklerin gelmesinin muhtemel olduğu tahmin ediliyor. Bu nedenle gelişmiş bir teknoloji ile karşımıza çıkması planlanan Apple Watch 6 için artık sayılı aylar kaldı. Bu yıl satışı gerçekleştirilecek olan Apple Watch 6 çıkış tarihi de sızdırıldı.

Kıvrımlı bir OLED Ekran ile çok daha modern bir yapıya sahip olacak Apple Watch 6 özellikleri tasarımsal alanda da kendini yenilemekte. Kan oksijen miktarı gibi önemli sağlık verilerine bile erişim gösterilmesinin de planlandığı sızdırılan bilgiler arasında yerini aldı. Uyku takibinin yanı sıra bataryalarında da uzun ömürlü yapıyı esas alan Apple yeni ürününde sınırları zorlayacak bir batarya ile karşımıza çıkması ön planda.

Apple Watch 6 Çıkış Tarihi

Apple Watch 6 için pek çok kişi ön sipariş almaya başladı. 2020 Yılı içerisinde kesin gözüyle bakılan Apple Watch 6 çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre Eylül ayında çıkış yapması bekleniyor. Apple tarafından da açıklanan bilgiler toparlandığında Eylülün ilk haftası Apple Watch 6 satışa sunulabilir.

İlginizi Çekebilir:  Wordpress Editörü : Gutenberg

Apple Watch 6 Fiyatı ne kadar  ?

Apple’nin akıllı saat serisinin yeni ürünü Apple Watch 6 özellikleri ile birlikte fiyatının da merak edildiği ürünler arasında yerini aldı. Resmi olarak çıkış fiyatı üzerinde bir açıklama yapılmasa bile serinin önce ki cihazı ile aynı düzeyde bir çıkış fiyatı gelebilir. Bu da Türkiye’de ki Apple Watch 6 fiyatının 3,100 Türk Lirası olacağını göstermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir