Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 756 2

Oppo Reno3 Pro Satışa Çıkıyor

Oppo Reno3 Pro Satışa Çıkıyor

Survivor yarışmasının ana sponsoru olan Oppo Reno 3, muhteşem kalitesiyle satışa çıkıyor. Ülkemizde kurumsal olarak hizmet sunmaya başlayan Oppo Reno, tam gaz hizmet vermeye devam ediyor. Çin malı olan Oppo Model telefonları kısa süre içerisinde satın alınmaya hazır olacaklar. Findx2 model ile satışa çıkarılacak Oppo telefonlar, daha yüksek gelir grubuna hitap edecek gibi görülüyor. Çünkü pek çok telefon modelinin satış fiyatı 10 bin TL civarında.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Reno 2 Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno3 Pro ve diğer modeller hakkında kesin ve net bir fiyat açıklaması yapılmamışken, konu hakkında bilgilendirme metni yayınladılar. Bilgilendirme metninde, telefonun kısa süre içerisinde satışa çıkarılacağı yer alıyor. Ayrıca satışa çıkarılacak telefonlar son derece üst düzey kalitede olacaklar.

Oppo Reno 2Z vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması yazımızı beğeneceksiniz. Mükemmel bir karşılaştırma oldu.

Net Çekim

Oppo Reno3 Pro model telefonlar her çekimde net bir görüntü sunmayı vaadediyorlar. Oppo Reno3 serisi ile gün ışığında bile daha net fotoğraflar çekmek mümkün oluyor. Telefonla çekilen aydınlık ve karanlık bölgeler bile çok daha iyi çekiliyor. Telefon, adeta bir fotoğraf makinesi kadar kaliteli olduğunu iddia ediyor ve bu iddia ile Türkiye pazarına giriyorlar.

Telefonda bulunan Güçlü Ultra Karanlık Modu ile loş ışıkta bile muhteşem bir kare yakalamak mümkün oluyor. Bu şekilde yapılacak olan tüm çekimlerde en iyi görüntüyü yakalamak mümkün oluyor. Kullanıcılar karanlıkta da çok aydınlık bir ortamda fotoğraf çekseler de her zaman en iyi görüntüyü elde edebiliyorlar.

44 MP Ön Kamera

Telefonun tanıtım eninde en dikkat çekici özellikleri ise, 44 mp ön kameraya sahip olması. Daha önce Oppo Reno 3 özellikleri hiçbir telefonda bulunmadığı için bu özellik aşırı derecede dikkat çeken özellikler arasında. Bir telefonun ön kamerasının 44 mp çekim kapasitesinde olabilmesi gerçekten de şahane. Gece modu da bulunan kamerada, gece çekimlerinizde oldukça iyi çekilmektedir.

Oppo Reno 3 serisi ile çektiğiniz fotoğraflar en zifiri karanlıkta bile müthiş bir aydınlıkta oluyor. Ayrıca yine tam 20x’e kadar zoom yapabilme yeteneği sunuyor. Kamera öyle yakınlaştırma teknolojisine sahip ki, 10 metre uzaklıkta oldukça küçük olan yazıların bile okunabilmesini sağlıyor. Telefonun satış fiyatı konusunda endişeler mevcut ancak ortalama 6 ile 10 bin TL arasında bir satış fiyatı belirleniyor ve muhtemelen telefon bu fiyatlardan satışta olacaktır.

“Oppo Reno3 Pro Satışa Çıkıyor” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir