Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilişim 254 0

Oppo Hızlı Şarj Teknolojisi ile Geliyor !

yeMobil telefon pazarında kısa sürede adından bahsetmeyi başaran Oppo birçok yenilikçi ürünü ile adeta bir rekabet ortamı oluşturuyor. Oppo hızlı şarj teknolojisi ile 125 W olan yeni cihazını 15 Temmuz 2020 tarihinde tanıtıyor. Burada önemli ve heyecan verici bir diğer gelişme de 4,000 mAh’lık bir bataryayı 10 dakika da doldurmayı vaad ediyor.  Bu alanda pek çok kişinin merakla beklediği Oppo hızlı şarj aleti ne zaman çıkacak ? fiyatı ve diğer özellikleri nelerdir ?

Oppo Hızlı Şarj Aleti Özellikleri

Oppo, yeni çıkaracağı hızlı şarj aleti ile saatlerce dolmayan bataryaları sadece birkaç dakika içerisinde dolduracak yeni teknolojisi ile karşımıza çıkıyor. Üstelik bu kadar kısa sürede dolacak olan bataryaların saatlerce dolan bataryalardan daha uzun süre kullanım ömrünün de olabileceği altı çizildi.Bu alanda yenilikçi bir teknoloji ile karşımıza bir kez daha çıkacak olan Oppo hızlı şarj aleti kısa süre içerisinde hayatımıza girebilecek.

Oppo yeni şarj teknolojisini tanıtırken bu alanda inanılmaz özelliklerini de bizlere getiriyor. Uzun süren şarj sıkıntılarına da çözüm getirecek bir teknoloji olursa bu alanda pek çok teknoloji de olduğu gibi Oppo yine öncülüğü almış olacak. Yeni ürünü için heyecanlı olduklarını belirten geliştirici ekibi bataryayı 10 dakika’da %100 doldurma garantisi veriyor. Tabi pek çok üretici 100 W üzerine şarj aleti geliştireceğini açıklamıştı fakat herhangi bir tanıtım ya da bilgi veren olmamıştı. Bu alanda Oppo bir kez daha yenilikçi tavrıyla bizlere ilk deneyimi yaşatacak üretici olabilir.

Reno Ace Hızlı Şarj Aleti Deneyimi Yaşayacak !

Oppo’nun ürettiği Reno Ace model telefonu yeni hızlı şarj aletinin kullanılacağı ilk telefon olacak. Bu alanda pek çok telefona entegre işlemlerini sürdüren Oppo yeni şarj aleti ile batarya sıkıntılarını en düşük seviyeye indirmeyi hedefliyor. Pek çok alanda teknolojik çalışmalarını ilerleten Oppo ilerleyen süreçte büyük bir pazar payı elde edebilir. İnavosyon ödüllerine de ev sahipliği yapmış olan Oppo kısa sürede batarya dolum garantisiyle müşterilerini bir kez daha mutlu ediyor. Açıklanan diğer bir bilgiye göre de ilk deneylerin Reno Ace üzerinde gerçekleşeceği yönündeydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir