Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oneplus Nord Hakkında Detaylar Açıklandı !
Akıllı Telefon 286 0

Oneplus Nord Hakkında Detaylar Açıklandı !

Oneplus’un tanıtmasına birkaç haftanın kaldığı Nord serisi hakkında birçok bilgi sızdırıldı. Birçok ülkede aktif faaliyet gösteren Oneplus yeni telefon serisini hangi ülkelerde çıkaracağını duyurdu. Bu alanda telefon üreticilerinin tahminlerine göre birçok iddia ortaya atıldı. Tahmini fiyatı, Oneplus Nord özellikleri ve birçok bilgi yavaş yavaş aydınlığa kavuşuyor.

Oneplus birçok alanda uzun yıllardır telefon üreten ve fiyat olarak oldukça uygun olan telefonları ile birçok müşteri çekebilen bir telefon üreticisidir. Bu alanda müşteriler hem uygun özellikler hem de uygun fiyatla birleşen Oneplus telefonlarını tercih ediyor. Geniş mobil telefon pazarlamasında oldukça geri kalmasına rağmen günümüzde ciddi satışları bulunmakta. Ucuz maliyet esası ile üretilen Oneplus Nord bu alanda yeni telefon alacaklara farklı bir deneyim heyecanı veriyor.

Oneplus Nord Özellikleri

Oneplus Nord Özellikleri

Oneplus özellikleri yavaş yavaş detaylandırılmaya başlandı. Üretici üyeleri yeni telefonların gerisinde kalmayacak şekilde üretilen Nord için heyecanlı olduklarını vurguladı. Bulunduğu kulvarda ki telefonlara göre çok daha uygun fiyat ile pazarlama yapan Oneplus , yeni telefonu Nord ile pazarda ki ağını yükseltmeyi hedeflemekte. Yeni telefon için günler saymaya başlayan Oneplus nord özellikleri nelerdir ?

  • RAM: 6 GB
  • Depolama Alanı: 128 GB
  • Ön Kamera: 32 MP / Tek
  • Arka Kamera: 16 MP  / 3 Adet
  • Ekran: SUPER AMOLED
  • Büyüklük: 6,55 inç
  • Tazeleme Hızı:  90 Hz
  • İşlemci: Snapdragon 765G
İlginizi Çekebilir:  2000 TL Altı En İyi Android Akıllı Telefonlar

Orta dereceli telefonlar arasında üst sıraları hedeflemekle beraber bu alanda hareketlere imza atıyor. Birçok telefona göre oldukça iyi özellikleri bulunan telefonun bataryası ile ilgili bir bilgi verilmedi. Oyunlar konusunda sıkıntı yaşanmayacağı tahmin edilirken en yeni telefonlara göre kıyaslandığında kamerası 1 tık altında kalıyor. Fakat yönetim ekibinin gelişmiş telefondan ziyade orta segmentte bir telefon ürettiklerini belirtiyor.

Oneplus Nord Fiyatı ne kadar ?

Önümüzde ki aylarda çıkmakla beraber tahmini fiyatlarını da yavaş yavaş açıklığa kavuşturuyor. Kısıtlı bölgelerde satışının yapılacağı belirtilirken direkt olarak yapılacak bölgeler de belirtildi. Avrupa kıtasının tamamında aktif olarak satışının yapılacağı belirtilen ve ayrıca Asya pazarı içinde operasyonlarının bulunduğu belirtildi. Asya kıtasında Covid – 19 pandemisinden dolayı Çin’de ki fabrikalarını kapatıp Hindistana operasyon düzenledi. Bu alanda Oneplus Amerika’da satış yapmayacağını açıkladı.

Oneplus Nord fiyatı ise Avrupa kıtasında 500 Euro düzeylerinde olacak. Bunu şirketin sahibi Cal Pei açıkladı. Ortalama olarak Avrupa fiyatının 500 Euro olmasıyla bu telefonu Türkiye’de kullanmak isteyenler tahmini olarak 6,500 TL civarı para ödemesi gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir