Reklam Alanı
Reklam Alanı
OnePlus 7 Pro
Akıllı Telefon 308 1

OnePlus 7 Pro Özellikleri Neler Olacak?

Akıllı telefon modelleri içerisinde en iddialı modeller arasında yer alacağını düşündüğümüz OnePlus 7 Pro akıllı telefonları için teknik bilgiler gelmeye devam ediyor.  Bu kez telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağına ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı. Beklenenden çok daha iddialı akıllı telefonların geleceğini düşündüğümüz modellerde nasıl özelliklerin yer alacağına bakalım.

OnePlus 7 Pro Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonun fark yaratan ilk kısmı tasarımı olacak. Tasarım kısmında üst üste sıralanmış olan üç arka kameranın etkisini göreceğiz. Üst üste sıralanan kameralar, hem teknik açıdan hem de çekim kalitesi açısından başarılı bir serinin karşımızda olduğunu gösterecek.

Bunun dışında çentik bir akıllı telefon sunulacak. Açılır kapanır kamera bölümü, telefonun teknik özellikleri konusunda fark yaratan detaylar olarak gösterilecek.

OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro Ekranı Nasıl Olacak?

Ekran kısmında da iddialı bir telefon sunulduğunu göreceğiz. Ekran kısmında da 6.67 inçlik bir panel karşımıza çıkacak. Kavisli ekranla gelecek olan akıllı telefon, çentiksiz tamamen çerçevesiz modellerden biri olmasıyla öne çıkacak.

Ekran teknolojisi kısmında ise AMOLED tercihinin yapıldığını göreceğiz. Sadece AMOLED ekran tercihi bile bu serinin ne kadar iddialı bir akıllı telefon modeli olacağının en büyük kanıtı. Şimdilik telefonların ekranları için paylaşılan bilgiler çok iddialı modelleri işaret ediyor.

OnePlus 7 Pro

Teknik Özellikler Kısmında Beklentiler Neler?

Yeni modelin teknik özellikleri için beklentilerimiz de oldukça iddialı bir seri göreceğimizi gösteriyor. Yine bu modelde de Snapdragon 855 amiral gemisi işlemciler yer alacak ve işlemcileri 6 GB ile 8 GB olmak üzere iki farklı RAM bellek miktarının desteklediğini göreceğiz.

Bunların dışında bir de özel versiyonun bulunacağını da belirtelim. Özel versiyon telefonun içerisinde 12 GB RAM bellek miktarına yer verilecek. 30W hızlı şarj destekli bir akıllı telefon olacak olan modelin fiyatının ne olacağını bilemiyoruz. 14 Mayıs günü yapılacak olan tanıtımı beklememiz gerekiyor.

“OnePlus 7 Pro Özellikleri Neler Olacak?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir