Reklam Alanı
Reklam Alanı
One Plus 9 5G Yeni Tasarımı Nasıldır?
Akıllı Telefon 157 0

One Plus 9 5G Yeni Tasarımı Nasıldır?

Ülkemize sonradan giren bir telefon markasıdır. Fakat One Plus markası uzun yıllardır telefon sektöründe üretim yapan köklü bir firmadır. Firmanın en yeni modeli One Plus 9 5G yeni tasarımı ile merakla bekleyenleri çok etkileyecek. Modelin ilk kez tasarımı görüntüleri Geek Bench’te görüldü. One Plus 9 5G’nin ne zaman satışa sunulacağına dair net bir bilgi yok. Fakat serinin bilgileri gelmeye devam ettikçe almayı düşünenlerin sabırsız bekleyişleri artmakta!

Heyecanla bekleyenler modelin serisi içinde farklı cihazlarının olacağını da öğrenmiş oldu. One Plus 9 Pro 5G ve One Plus 9E serinin yeni cihazlarından. One Plus markasının yeni amiral gemisi olarak  One Plus 9 5G olacağı tahmin edilmekte. Modelin detaylarının çıkması ne kadar güzel ve kullanışlı özelliklerinin olacağı hakkında bilgi vermektedir.  Böylece One Plus 9 5G tasarım noktasında da iddialı bir konumda yer almaya devam etmektedir! Bu da doğal olarak yeni modele olan ilgiyi de arttırmaktadır!

One Plus 9 5G Yeni Tasarımı Nasıldır?

One Plus 9 5G Teknik Özellikleri

Geek Bench’de ilk defa ortaya çıkan One Plus 9 5G yeni tasarımı kadar teknik özellikleriyle de dikkatleri çekti. Detaylı bilgilerin yavaş yavaş ortaya çıktığı modelin ne zaman satışa çıkacağı hakkında kesin bir tarih verilmedi. Serinin cihazları olan One Plus 9 5G, One Plus 9E ve One Plus 9 Pro 5G birbirine benzer ama nispeten farklı özellikler taşıyacak. Resmi olarak bir tanıtım yapılmadığından dolayı cihazla alakalı dışarı sızan bilgiler üzerinden detayla paylaşıldı. One Plus 9 5G modelinin teknik özellikleri arasında şunların bulunacağı bilinmektedir;

  • Ana kameranın çözünürlüğü 48 MP yani çok yüksek çözünürlüğe sahip
  • Kamera ultra geniş açılı olarak ve çözünürlüğü 16 MP
  • Ekran tazeleme hızı 120 Hz
  • Ekran büyüklüğü ise 6,55 inç
  • Full HD+ bir ekran
  • Depolama hafızası ise 128 GB
  • Ram’ı ise 8 GB
  • Yonga seti Snapdragon 888
İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy F34 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

One Plus 9 5G Tasarım Yenilikleri

One Plus 9 5G modelinin arka tasarımının One Plus 8T modeline benzediğini ifade edebiliriz. Arkadaki üç tane kamera dikey olarak konumlandırılmış durumda. İki büyük kameraların altında küçük kameraya yer verilmiştir. Ana kamerası 48 MP olup 16 MP ultra geniş açıya sahiptir. Modelin ön kısmındaki dikkat çeken tasarımı delikli ekranıdır. One Plus 9 5G yeni tasarımı 120 Hz yenileme hızıyla daha çok dikkat çekecek. 6,55 inç Full HD olan model, One Plus 8T’ye göre biraz daha ince bir çerçevededir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir