Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mortal Kombat 11 Ultimate İncelemesi
Oyun 223 0

Mortal Kombat 11 Ultimate İncelemesi

Dövüş oyunların oynayanlar oyunun ne kadar iyi olduğunu bilirler. Zaten iyi olan oyuna eklenen iki kombat ve Aftermath hikayesi daha kapsamlı hale getirmiştir. Oyun Nether Realm Studios tarafından üretilmekte. Firma oyunu nasıl kurgulayacağını ve destekleyeceğini çok iyi bilmekte. Mortal Kombat 11 Ultimate İncelemesi yapıldığında konu çok daha iyi algılanacaktır. Daha iyisi yapılana kadar en iyi olacak ve zannedilen o ki öyle kalmaya devam edecek.

Sinema dünyasında dövüşleri ve kahramanlıkları ile tanınan bazı karakterler var. Birçok insan farklı filmlerde yer alan karakterlerin karşı karşıya gelmesi durumunda nasıl bir dövüşün ortaya çıkacağını merak etmektedir. Oyun oyuncuların bu merakını gidermekte.  60 fps akıcılığa sahip olan oyunda o merak edilen karakterler oynayan kişilerin kontrolünde.

Mortal Kombat 11 Ultimate Sürümü

İnsanlar sıkıldıklarında kafalarını dağıtacak uğraşlar arar. Mortal Kombat 11 Ultimate sürümü, yorulan, sıkılan, kafa dağıtmak isteyenler için keyifli dakikalar sunmakta. Yeni sürümü ile dikkatleri üzerine çeken oyunda sunulan birçok yeni özellik mevcut. Bu özellikler arasında;

  • Joker, Robo Cop, The Terminator gibi 37 karakter oyunda yer almakta.
  • Çılgın karakterlerin hepsinde birbirinden farklı kişiselleştirilmiş özellikler bulunmakta.
  • Terminatör ve Robo Cop gibi ana karakterlerde kişiselleştirme özellikleri yaklaşık olarak 40 kadar.
  • İlk Kompat paketinde 6 tane yeni oynanabilir karakter, 7 tane Kombat paketine özel kostüm ve 6 tane tema özelliği bulunan kostüm paketi yer almaktaydı. 2 paketinde ise Rain, Mileena ve Sylvester Stallone’ye benzeyen ve sesiyle belirginleştirilen Rambo misafir edilmekte.

Mortal Kombat 11 Ultimate İncelemesi

Bölümleriyle Mortal Kombat 11 Ultimate

Eksiksiz bir paket olarak sunulan Mortal Kombat 11 sürümünde çok sayıda bölüm bulunmakta. Yeni hikayesi, yeni kostümleri ve yeni karakterleri ile oyun dikkatleri çekmekte. Yeni sürümde en çok beğenilen ve etkileyici olan bölüm Tutorial bölümüdür. Bu bölümde Mileena’nın, Rain’in veya Rambo’nun hareketleri öğrenilir. Hareketleri öğrenirken zaman su gibi akıp geçecektir. Yine yeni versiyonun özellikle ses ve görüntü kalitesi bakımından da etkili bir performans ortaya koyduğunu ifade edebiliriz!

İlginizi Çekebilir:  En iyi Oyun Telefonları Hangi Markalardır?

Kontrolü en kolay oyunlar arasında yer alan Mortal Kombat 11 Ultimate incelemesi eleştirmenlerde yüksek puanlar almıştır. Ana hikayenin genişletildiği oyunda iki farklı hikaye bulunmakta. Her iki hikaye de birbirinden etkileyici bir konuya sahip. Spoiler almadan oyuna başlamakta geç kalmayınız.  Bütün bu bilgiler ışığında Mortal Kombat 11 Ultimate’nin grafik kalitesinin de son derece iddialı olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir