Reklam Alanı
Reklam Alanı
iPhone XR 2019
Akıllı Telefon 255 0

iPhone XR 2019 Tasarımı Nasıl Olacak?

iPhone, kısa süre sonra yenilenecek. iPhone XS serisinin yenilenecek modeli olacak olan iPhone XI akıllı telefonları yeni amiral gemisi akıllı telefonlar olacak. Bu modellerin dışında bir de uygun fiyatlı bir seri olarak gelmesini beklediğimiz iPhone XR 2019 modelini göreceğiz.

Bu modellerin tasarımlarının nasıl olacağı konusunda ise önemli bilgiler paylaşıldığını belirtelim. Özellikle bugün ortaya çıkan bir video tasarım detaylarını net bir şekilde göstermiş oldu.

iPhone XR 2019 Kamera Dizilimi Nasıl Olacak?

iPhone XR 2019 akıllı telefonları için ortaya çıkan tasarım görselleri, telefonların üst üste kamera sunacağını gösteriyor. Bu sene sunulan modelde yer alan tek arka kamerada olduğu gibi oldukça geniş bir lens sunulacak.

iPhone XR 2019

Üst üste sıralı çift kamera kullanacak olan iPhone XR 2019 modelinin özel bir kamera alanına sahip olacağını da ekleyelim. Kamera için özel bir alan ayrılmasının dışında arka kapak tasarımında bir değişiklik görmek mümkün olmayacak.

iPhone XR 2019 Ekran Tasarımı Nasıl Olacak?

Ekran tasarımı kısmında ise önemli bir değişiklik olmadığını göreceğiz. Mevcut seride kullanılan çentikli ekran tasarımının kullanılmaya devam ettiğini göreceğiz. Bu kısımda da önemli bir değişiklik olmayacak. Yine çentik alanı kısmında aynı düzen kullanılmaya devam edecek. Tek ön kamerada bu alanda yer almaya devam edecek.

iPhone XR 2019

Kasa İncelecek

iPhone XR 2019 akıllı telefonlarında kasa boyutunun da değişmesi bekleniyor. Telefon boyut olarak aynı kalacak ancak telefonun kasasında bir inceleme söz konusu olacak. Bu modelde 8.3 mm kasa boyutunun 7.8 mm seviyesine kadar düştüğünü görmek mümkün olacak.

Kasa biraz daha inceldiği için yeni akıllı telefonların tasarımının da daha şık olması beklentisi var. Ortaya çıkan tasarım detaylarına göre yeni akıllı telefonların sunduğu tasarım bu olacak.

İlginizi Çekebilir:  iPhone SE 2020 İnceleme ve Özellikleri

Çift arka kameraya çıkacak olan telefonların renk seçenekleri kısmında da yine sarı, kırmızı gibi dikkat çekici renklere yer verdiğini görmek mümkün olacak. Şimdilik teknik özelliklerin henüz netlik kazanmadığını da belirtelim. Bunun dışında teknik özelliklerin netlik kazanması sonrasında da özelliklere yer vereceğiz.

 

2019 iPhone Serisinde Hangi Modeller Olacak? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir