Reklam Alanı
Reklam Alanı
inshot uygulaması ile video düzenleme
İnternet 3.161 1

InShot Uygulaması ile Profesyonel Videolar

Fotoğrafçılığı ve video yapmayı sevenler bu programın güzelliğini elbette bilirler. Oldukça özel bir program olarak tasarlanan InShot uygulaması sayesinde istediğiniz videoyu kırpabilir ya da fotoğraf düzenleyebilirsiniz. InShot uygulamasının 100 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu göz önünde bulundurursak bu işleri yapma konusunda oldukça profesyonel bir program diyebiliriz. Öyleyse InShot uygulaması nedir? Nasıl kullanılır ve nereden indirilebilir?

InShot Uygulaması Nereden İndirilebilir?

Bu harika uygulama Android telefonlar için Google Play üzerinden rahatlıkla indirilebiliyor. Fotoğraf ve video düzenleyici olarak bilinen bu uygulama her kullanıcı tarafından beğenilmiş nadir programlardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. İstediğiniz zaman rahatlıkla indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde artık sizler de profesyonel video düzenleyicisi olabileceksiniz. Üstelik telefonunuza indirmek için sadece 34 MB yer olması yeterli olacak.

İlginizi Çekebilir:  Youtube ’da Seyahat Kanalı Sahibi Olmak

InShot Programı Özellikleri Nelerdir?

Bu programın en önemli özelliği video, fotoğraf ve kolaj yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Ancak her programdan farklı olarak tasarlandığını unutmadığımız zaman çok büyük kalite ile karşı karşıya kalacaksınız. Herhangi çektiğiniz bir videoya müzik ekleyebildiğiniz gibi fotoğraf üzerine metin ekleyebiliyorsunuz. InShot uygulaması bu istekler üzerine oldukça keyifli bir programdır.

InShot Nasıl Kullanılır?

en iyi video düzenleyici inshot uygulaması

InShot uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra açtığınız anda karşınıza video, fotoğraf ve kolaj seçenekleri çıkıyor. Video seçeneğine tıkladığınız da karşınıza bir kutucuk çıkıyor. Bu kutucuk üzerinde “YENİ” yazıyor ve bu kısma tıkladığınızda telefonunuzda olan videolardan istediğinizi seçerek düzenleme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Videonuza bu kısımdan metin yazabiliyorsunuz, müzik atabiliyorsunuz, efekt koyabiliyorsunuz, hızlı çekim yapabiliyorsunuz ve yavaş çekim gerçekleştirebiliyorsunuz. InShot Uygulaması indirildikten sonra iyice kurcalayarak daha iyi öğreneceksiniz. Kullandığınız andan itibaren onun büyüsüne kapılarak kendinizi kaptıracağınızı şimdiden söylüyorum.

InShot Uygulamasının Görevleri

InShot uygulamasının görevlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Video kırpıcı ve kesici.
 • Video birleştirici.
 • Video parlaklığı ve rengi ayarlayıcı.
 • Video boy oranı değiştirici.
 • Farklı kenarlık ekleyici.
 • Video için ses kaydedici.
 • Ses ve video senkronize edici.
 • Kolaj yapıcı.
 • Fotoğraf ve videoya emoji ekleyici.
 • Video üzerine müzik ekleyici.
 • Video veya fotoğrafa metin ekleyici.
 • Renkli ve çeşitli türden arka plan ayarlayıcı.
 • Slayt yapıcı.

Bu görevlerinin yanı sıra 1080P video çözünürlüğü sunuyor. Ayrıca hazırlamış olduğunuz videoları InShot üzerinden Youtube, İnstagram ve diğer sosyal ortamlar için paylaşabiliyorsunuz.

“InShot Uygulaması ile Profesyonel Videolar” üzerine 1 yorum

 1. Hale dedi ki:

  Kaliteli ve etkileyici instagram videoları hazırlamak istiyorsanız inShot uygulaması oldukça kullanışlı bir editör. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir