Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 292 0

Huawei Ekosistemi

Huawei, geçtiğimiz günlerde ekosistem vizyonunu açıkladı. Huawei’in en ekosistem vizyonu arasında en önemli etkeni,  AppGallery uygulama mağazası. IOS, Google Play Store gibi bir uygulama mağazası olan AppGallery, her geçen gün daha da büyükmekte ve kullanıcı sayısı artmaktadır. HUAWEI AppGallery uygulama mağazası, sadece  cihazlarda değil, her cihazda çalışabilmekte ve kullanılabilmektedir.  AppGallery, aylık 400 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile oldukça iddialı bir şekilde, her gün kendisini daha da geliştirmektedir.

 

Huawei Ekosistemi İçerisinde Hangi Cihazlar Bulunmaktadır?

Huawei ekosistemi içerisinde birçok cihaz mevcuttur. Peki öne çıkan cihazlar hangileridir? Telefon üretmesiyle öne çıkan bir firma olan Huawei, sadece akıllı telefon üretmekle kalmayıp akıllı saat, taşınılabilir dizüstü bilgisayar, tablet ve kablosuz kulaklıklar üretmektedir. Örnek bir ekosistem oluşturmak istersek şu şekilde bir ekosistem yapabiliriz.

  •  P40 Pro
  • MatePad Pro
  • Watch GT 2
  •  MateBook X Pro 2020
  •  Freebuds 3

Kablosuz kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerinde bulunan, ve harikalar yaratan Huawei ürünlere bir göz atalım.

Huawei P40 Pro akıllı telefon kategorisine giren bir üründür.P40 Pro amiral gemisi bir telefon olup, fiyatına göre diğer rakiplerini düşünecek olursak hem kamerası, hem de performansıyla  P40 Pro cihazı öne geçmektedir. Kamerasıyla harikalar yaratabileceğiniz bu telefon, bir telefon ekosisteminde kullanılabilir.

MatePad Pro telefon kategorisine girmekte olan bir cihazdır. Ekosistem içerisinde en kullanışlı ürünlerden bir tanesi olan MatePad Pro cihazı, klavyesi ve kalemi ile birlikte kullanıldığında, bir bilgisayarın yapabildiği çoğu işi bir tablet üzerinden yapabilmenizi sağlamaktadır. Fiyat performans ürünü olanMatePad Pro cihazı, herhangi bir Huawei ekosisteminde kullanılabilmektedir.

Watch GT 2 bir akıllı saat olup, telefon ile birlikte kulluanılabilmektedir. Huawi Watch GT 2 spor ve günlük hayatta, işinizi çok iyi bir şekilde görecektir.Markanın ekosistemi arasında yer alabilen bir cihazdır.

İlginizi Çekebilir:  Apple AR Gözlüğüyle Alakalı Yeni Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

MateBook X Pro 2020 Cihazı günümüzün modern dizüstü bilgisayarları gibi hatta fiyatına göre harika bir ürün olmaktadır.Markanın  ekosisteminde kullanıldığında çok kullanışlı olan bir cihazdır.

Freebuds 3 fiyatına göre oldukça kullanışlı bir üründür. Ekosisteminde kullanabilirsiniz. Çok kaliteli ve iyi  bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

 

Daha çok içerik için sitemize göz atabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir