Reklam Alanı
Reklam Alanı
Halkbank eczacı kredisi başvurusu
Finans 336 0

Halkbank Tarafından Özel Eczacı Kredisi Duyuruldu

Halkbank, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte Eczacılara yönelik özel kredi paketini duyurdu. Avantajlı ödeme seçeneklerinin yanı sıra oldukça uygun faiz seçeneğine sahip özel kredi paketi sayesinde Eczacılar oldukça rahat bir nefes alacak. İhtiyaçlarınızı karşılayabilmek için 100.000 TL’ ye kadar kredi çekebileceğiniz eczacılara özel kredi paketinin vade oranı ise 60 ay olarak belirlendi. Peki, Halkbank eczacı kredisi müşterilere hangi avantajları sunuyor? Halkbank eczacı kredisi başvurusu nasıl yapılır? Eczacılar tarafından oldukça merak edilen ve sık sık araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Mevduat Faizi İle Para Biriktirmek

Halkbank Eczacı Kredisinin Detayları

Halkbank Eczacı kredisi, uygun faiz seçenekleri ve esnek ödeme planıyla geçtiğimiz günlerde Halkbank tarafından duyuruldu. Yüzde 1,05 faiz oranına sahip olacağı açıklanan eczacılara özel kredi paketinin vade sayısı ise 60 ay olarak belirlendi. 60 Ay vadenin yanı sıra yüzde 1,05 oranına sahip faiz seçeneğiyle 15.000 TL kredi çekmek isteyen eczacılar aylık 357 TL, 50.000 TL kredi çekmek isteyen eczacılar ise aylık 1,192 TL ödeme yapmak zorunda.

Halkbank özel eczacı kredi paketine başvurmak isteyen fakat tahsis ücreti ödemek istemeyen müşterilerimiz ise yüzde 1,10 faiz oranıyla kredi çekebilmektedir. 60 Ay vadenin yanı sıra yüzde 1,10 oranına sahip faiz seçenekleriyle 15.000 TL kredi çekmek isteyen eczacılar aylık 363 TL, 50.000 TL kredi çekmek isteyen eczacılar ise aylık 1,211 TL ödeme yapmak zorunda.

Yüzde 1,05 faiz oranı ile açıklanan eczacı kredi paketinden yararlanmak için banka şubelerinden açık hesap açtırmanız, hayat sigortası yaptırmanız, otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz ya da özel olarak hazırlanmış kredi kartına başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halkbank eczacı kredisine başvuru yapan 35 Yaşını tamamlamış erkek müşteriler ise yıllık 46 TL hayat sigortası primi ödeyecektir. Banka tarafından belirlenen azami kredi tutarı ise 100.000 TL olarak açıklanmıştır.

Halkbank Eczacı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Halkbank eczacı destek kredisi

Halkbank eczacı kredisi başvurusu için bankanın herhangi bir şubesine bizzat gitmeniz gerekmektedir. Banka şubeleri aracılığı ile yapacağınız başvurular kredi notuna göre değerlendirilmektedir. Yapacağınız başvurunun sonuçları ise tarafınıza SMS yolu ile iletilecektir. Tüm soru ve görüşleriniz için 0 850 222 0 400 nolu telefonu arayabilir veya internet sitesi üzerinden banka ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir