Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 204 0

Google Pixel 4 Nasıl Olacak? İşte İlk Bilgiler

Google’ın amiral gemisi akıllı telefon modelleri için yeni güncelleme yapılacak. Yavaş yavaş tanıtımı yaklaşan yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonlar ise Google Pixel 4 akıllı telefonları olacak. Hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle amiral gemisi serilerine dahil olması beklenen yeni akıllı telefonların detaylarından söz edelim.

Google Pixel 4 Tasarımı Nasıl Olacak?

Paylaşılan son görseller Google Pixel 4 tasarımını net bir şekilde ortaya çıkarmış oldu. Son görsellere göre Google Pixel 4 akıllı telefonlarının tasarımı oldukça değişecek. Telefonun ekran kısmında çift kamera kullanacağını görüyoruz.

Ön kısımda çift ön kamera kullanılması dikkat çekecek. İlk defa çift kamera kullanacağı görülen akıllı telefonların, yana yana sıralanmış ön kamerasının ekrana gömülü olarak gelecek olması da yine büyük bir avantaj olarak gösterilebilir. Bunun dışında telefonun çerçevelerden kurtulacağı da görülüyor.

Google Pixel 4

Mevcut modellerden farklı olarak bu modelde çerçevesiz ekran kullanılacak. Hem üst hem de alt kısımda kullanılan çerçevelere son verilecek. Bunun yanında çentik alanının da bulunmadığını göreceğiz.

Çentik alanının olacağı yerde ön kameranın bulunduğunu görmek mümkün olacak. Yeni akıllı telefonların arka kapak tasarımının nasıl olacağı konusunda ise bir detay bulunmuyor. Muhtemelen tek arka kamera kullanımı son bulacak. Bunun yerine çift arka kamera dizilimine geçilmesi olası gibi gözüküyor.

Kaç Farklı Model Gelecek?

Henüz Google Pixel 4 akıllı telefonlarının teknik özelliklerinin nasıl olacağı konusunda çok fazla bir detay ortaya çıkmış değil. Telefonun teknik özelliklerinin amiral gemisi serilerini yansıtması bekleniyor ancak kaç farklı versiyonun geleceği konusunda bazı bilgiler var. Buna göre iki farklı versiyon göreceğiz. Ana versiyondan farklı olarak bir de Google Pixel 4 XL akıllı telefonları gelecek.

Google Pixel 4

Her zaman olduğu gibi XL modelinin ekranının biraz daha büyük olması bekleniyor. Ekranın biraz daha büyük olmasının dışında, ekrana gömülü kamera sisteminin de bu model için geçerli olmasını bekliyoruz. Her iki model için de detaylar ortaya çıktığı zaman haberimizi güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir