Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 456 1

Ücretsiz Overwatch Nasıl Alınır?

Ücretsiz Overwatch Nasıl Alınır?

Battle Royale oyunlarının piyasaya sürülmesinin ardından, önemli oyun serilerinde değişiklikler meydana gelmeye başladı. Yeni Battle Royale yapımlarıyla yarışmak için önemli düzenlemeler sunan yapımlar arasında yer alan oyunlardan birisi de Overwatch oldu.

Hala çok ciddi oyuncu kitlesi bulunan yapımın, son yıllarda biraz biraz geri plana düşmeye başladığını gördük. Bu durumu değiştirmek isteyen Blizzard tarafından ise yeni bir kampanya yapıldığı ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre oyunun ücretsiz olarak sunulması sağlanacak. Peki, Ücretsiz Overwatch için detaylar neler?

Ücretsiz Overwatch Nasıl Oynanacak?

Öncelikle şunu belirtelim ki ücretsiz olarak sunulacak olan Overwatch deneme amaçlı olacak. Yani oyunun ücretsiz versiyonuna sürekli olarak sahip olamayacaksınız. Oynamaya devam etmek için mutlaka oyunu satın almanız gerekecek. Bunun dışında ücretsiz olarak sunulan yapımın belli süre sınırlamaları olduğunu da ekleyelim.

Bunun nedeni reklam çalışması yapmak. Bir yandan oyunun tanıtılması bir yandan ise Battle Royale serilerinde oluşan ilginin düşmesi sağlanacak. Neden şimdi sorusunun cevabı ise yıldönümü etkinlikleri olarak karşılanabilir. Yapımın yıldönümü etkinlikleri için böyle bir kampanya kararı alındığı açıklandı.

Ücretsiz Overwatch oyununu elde etmek için ise kullanıcıların ilk bakacakları kısım zaman olacak. Çünkü ücretsiz sürüm dediğimiz gibi zaman kısıtlamalı olacak. İlk olarak 21 Mayıs tarihinde oyunun ücretsiz sürümünün oynanabilir olarak açıklandığını göreceğiz.

Ücretsiz Overwatch

Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre 21 Mayıs tarihinde Ücretsiz Overwatch indirmek mümkün olacak. Bu süre sadece 1 hafta olarak belirlenmiş olacak. 1 hafta sonrasında oyunun ücretsiz sürümüne erişmek mümkün olmayacak. Ayın 28’ine kadar yani 28 Mayıs tarihine kadar oyunu ücretsiz olarak deneyebileceksiniz.

Bu sürenin dışında yine bir ücret ödemek gerekecek. Ücretsiz Overwatch için hangi platformlarda destek verileceği ise şu an için açıklanmadı. Sadece bilgisayarlarda mı yoksa konsollarda da ücretsiz sürümün sunulup sunulmayacağı henüz net değil. Oyunu ücretsiz olarak oynamak için tek yapılması gereken ise ücretsiz sürümü indirmek, üye olmak ve oyuna başlamak olacak.

İlginizi Çekebilir:  Peak Türk Oyun Şirketi Zynga 'ya Satıldı

Bunun dışında mevcut oyunculara da yıldönümü boyunca hediyeler sunulmaya devam edecek. Özellikle kostümler ve silah hediyelerinin şaşırtması bekleniyor.

“Ücretsiz Overwatch Nasıl Alınır?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir