Reklam Alanı
Reklam Alanı
clean-master-indir
Teknoloji 1.614 1

Clean Master Nasıl İndirilir? ve Nasıl Kullanılır?

Clean Master Nasıl İndirilir? ve Nasıl Kullanılır?

Clean Master Nasıl Kullanılır?

Telefonlarımızda kullandığımız android uygulamalarında eski bir yere sahip olan Clean Master nasıl kullanılır gayet basit olan bir android uygulamasıdır. Bahsettiğimiz program hakkında bazı bilgileri, kullanıcılarına sunmak gerekirse, daha önce kullanmamış olan bireyler ile birlikte kullanıcılara şunlardan bahsedebiliriz.

Clean-Master-indir-2

Clean Master Nedir?

Daha önce kullanmamış olan bireyler için, Clean Master Nedir hakkında bilgiler vererek yardımcı olalım.

Bahsettiğimiz bu uygulama, andoid uygulama ön belleğini temizlemek için kullanılmaktadır. Belirli başlıkları içerisinde bulunduran bu uygulama, geçmiş, görevler, uygulamalar ve gizlilik seçeneklerine de sahiptir.

Clean-Master-indir-3

Arka plan programları

Pek çok kişi telefonlarının şarjlarının az gitmesinden yakınmaktadır. Bu durumda da en önemli etken, aslında açık olmayan fakat arka planda kendini gösteren programlar olarak bilinmektedir. Arka planda açık olan programlarda şarjınızı düşürebileceğinden kullanıcılarına sıkıntı çıkarmaktadır. İşte sizlere bahsettiğimiz telefon temizleme programları arasında yer alan clean master yardımcı olabilecektir.

Web geçmişi temizleme

Şimdiye kadar girmiş olduğunuz web adreslerinizi kısa ve kolay bir yöntem ile temizlemek istiyorsanız eğer, clean master bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Arka planda çalışan uygulamaları sonlandırmakta da yardımcı olan bu uygulama, mesajlaşma uygulamaların da konuşma geçmişlerini temizlemekte kullanılabilir.

Clean-Master-indir-4

Clean Master Nasıl İndirilir?

Yeni kullanmak isteyenler için, program basit indirme ve kurulum özelliğine de sahiptir. Andorid mağazası üzerinden bu programa ücretsiz olarak ulaşabilir, telefonlarınızda arka planda çalışan programlardan kurtulabilir ve istenmeyen pek çok veriyi temizleyebilirsiniz. Eğer isterseniz sizin için, bu yazının başında bilgisayar ve android telefonunuz için indirebileceğiniz linkler ekledik.

Bilgisayarınız için buradan indirebilirsiniz.
Android telefonunuz için buradan indirebilirsiniz.

“Clean Master Nasıl İndirilir? ve Nasıl Kullanılır?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir