Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 260 0

Asus ZenFone 6 Özellikleri Neler Olacak?

Asus, amiral gemisi akıllı telefon modelleri için güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Marka bu kez seriye Asus ZenFone 6 akıllı telefonları ile devam edecek. Özellikleri ve teknik detayları dikkat çeken yeni akıllı telefon modelleri için paylaşılan bilgilerden söz edelim. Bakalım yeni akıllı telefonlar nasıl bir sistemle karşımıza çıkacak.

Asus ZenFone 6 Kızaklı Ekranla Gelecek

Yeni akıllı telefon modelinin kızaklı bir yapıya sahip olacağından söz ediliyor. Ekran kısmında kızaklı ekran kullanılacak ve teknoloji kısmında da LED tercihi yapılacak.

LED panellerin LCD panellere göre ne kadar fazla avantaj sağlayacağı da tartışılmaz. Muhtemelen 6 inç bir panelle karşımıza çıkmasını beklediğimiz akıllı telefonların 2340 X 1080 piksel çözünürlük değeri de bulunmakta.

Asus ZenFone 6

Telefonun çözünürlük değeri kısmında sunacağı bu değerle beraber kızaklı yapıya sahip olacağını da ekleyelim. Kızaklı yapı yine tasarımın bir adım öne çıkmasını sağlayacak. Telefonun teknik özelliklerinde de ekranı destekleyecek sistemlerin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Teknik Özellikler Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların 6 GB RAM bellek miktarına sahip olduğunu görmek mümkün olacak. 6 ve 8 GB RAM bellek miktarı olmak üzere iki farklı RAM kullanacak olan akıllı telefonun, Snapdragon 855 serisi işlemcilere sahip olduğunu da görmek mümkün olacak. İşlemciler konusunda paylaşılan bilgi, Asus ZenFone 6 içerisinde amiral gemisi bir modelin mutlaka yer alacağını gösteriyor.

Asus ZenFone 6

Telefonların kamera kısmında da bu detayı görmek mümkün olacak. 48 MP değerinde bir ana arka kamera ve 13 MP değerinde ikinci bir arka kamera göreceğiz.

Bunun dışında telefonun kızaklı açılır kapanır kamerası da fark yaratmaya yetecek. Gerek tasarım kısmında gerekse de teknik özellikler kısmında dikkatleri üzerine toplayacak olan yeni serinin daha ne gibi özellikleri olacağını yakın bir zamanda göreceğiz.

Şimdilik Asus ZenFone 6 modeli için ortaya çıkan detaylar bu kadar ile sınırlı. Telefonun tanıtımının yapılacağı tarihin 16 Mayıs olduğunu ve tüm detayların da ortaya çıkacağını ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir