Reklam Alanı
Reklam Alanı
Xiaomi Mi Mix 4
Akıllı Telefon 650 1

Xiaomi Mi Mix 4 Özellikleri Neler Olacak?

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri içerisinde de en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonları için bilgiler gelmeye başladı.

Son olarak yeni akıllı telefon modelinin kullanacağı teknik özelliklere ilişkin detayların paylaşıldığını gördük. Buna göre Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonları amiral gemisi modellerini bile kıskandıracak özelliklere sahip olacak.

Xiaomi Mi Mix 4  ile İşlemci Değişecek Mi?

Yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının tasarımının nasıl olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Ancak yeni akıllı telefonların teknik özellikleri, tasarımın kısmında da çok iddialı bir akıllı telefonun geleceğini gösteriyor. Sızan bilgilere göre yeni akıllı telefon modelinin içerisinde yeni amiral gemisi işlemci modelleri yer alacak.

Xiaomi Mi Mix 4

Snapdragon 855 serisi işlemcilerden güç alacak olan akıllı telefon, amiral gemisi işlemci modeliyle beraber RAM kısmında da önemli yeniliklerle beraber gelecek. Özellikle RAM bellek konusunda çok iddialı bir seri göreceğiz. Günümüz telefonlarında yer alan 12 GB RAM bellek miktarının da aşıldığını görmek mümkün olacak. Bu modelle beraber 16 GB RAM bellek seçeneği sunulacak.

Ekran Özellikleri Neler Olacak?

RAM ve işlemci konusunda iddialı olarak gelecek olan amiral gemisi akıllı telefon modelinin ekran kısmında da aşağı kalır bir yanı olmadığını göreceğiz. Buna göre yeni akıllı telefonların 2K AMOLED ekran panelleriyle beraber geleceği ve bu ekranlar için sunulan yenileme hızı değerinin 120 Hz olacağı bilgisi yer alıyor.

Xiaomi Mi Mix 4

Bu değer bile ne kadar iddialı bir akıllı telefonla karşı karşıya kalacağımızın göstergesi olacak. Yeni akıllı telefon modelinin tüm bu özelliklere rağmen bir de 64 MP değerinde kamera gibi artıları olmasını bekliyoruz. Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan Xiaomi Mi Mix 4, tüm bu detaylarla beraber en iddialı akıllı telefonlardan biri olmaya aday gibi gözüküyor.

“Xiaomi Mi Mix 4 Özellikleri Neler Olacak?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir