Reklam Alanı


Vivo 20 ve V20 Pro Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadardır?
Akıllı Telefon 95 0

Vivo 20 ve V20 Pro Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadardır?

2009 yılında Çin’de kurulan Vivo markası her ürettiği yeni modelle kullanıcılarını şaşırtmaktadır. İnsanların kullandığı elektronikleri üreten firmanın yeni modelleri Vivo V20 ve Vivo V20 Pro’dur. Vivo 20 ve V20 Pro özellikleri ile oldukça güçlü modellerdir. Sektörde yer alan modellerinin daha üstünde özelliklere sahip modellerdir. Marka, Tayland’da gerçekleştirdiği tanıtım toplantısında V20 serisini ve modellerini piyasaya tanıttı. Orta segmentteki V20 serisinin 2 farklı modeli bulunmakta. V20 ve V20 Pro modellerinin her ikisi de tüketicilerden beğeni almıştır.

İşte Vivo V20 Tasarım Özellikleri

Vivo markasının en yeni iki modelleri olan Vivo V20 ile Vivo V20 Pro tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Elbette ki bu iki modelin birbirlerine benzer özelliklerinin bulunduğunu ifade etmek de mümkündür. Bu noktada V20 ile V20 Pro modelinin her ikisinin de ana kameralarının oldukça güçlü olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Her iki ürünün de ana kameralarının boyutu 64 MP olarak tasarlanmıştır. Yine bu cihazlarda yer alan geniş açı da son derece etkili bir özelliğe sahiptir. 8 MP geniş açı derecesiyle sınıfın iddialı modelleri arasında yer alan bu iki yeni model; selfi kamerası özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yine son derece hoş bir tasarım özelliğine sahip olan her iki modelin de yeni nesi teknolojilerle donatıldıklarını da ifade etmek mümkündür.

İşte Yeni Nesil Vivo V20’nun Dikkat Çeken Özellikleri

Tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Vivo V20 ürününün içinde yer alan Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisi kullanıcısına mükemmel bir deneyim yaşabilme özelliğine de sahiptir. Yeni işlemci sayesinde telefonun çok daha hızlı ve kullanışlı olacağı ifade edilmektedir.

Vivo 20 ve V20 Pro Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadardır?

En güçlü modeller arasında yer alacak olan Vivo V20’nin özellikleri söz konusu olduğunda özellikle 8 GM RAM özelliği dikkat çekiyor. Yine 128 GB depolama alanıyla da bu yeni model büyük bir avantaja sahip! Ayrıca hızlı şarj özelliğinin bulunması ile batarya ömrünün de uzun olması; önemli özellikleri olarak da kullanıcısının büyük beğenisini kazanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Reno Lite Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Yeni Tasarım Vivo V20 ile V20 Pro’nun Fiyatları

V20 serisinde yer alan V20 ve V20 pro modelleri farklı renklerde satışa sunulacak olan ürünler olarak karşımıza çıkıyorlar! Toplamda 3 farklı renk seçeneğinin bulunduğu bu yeni ürünlerde Moonlight Sonat tonu büyük bir beğeniyi hak ediyor. Yine Midnight Jazz da iddialı bir renk tonu olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak Sunset Melody de kendine özel tonuyla kullanıcının büyük ilgisini çekeceğe benziyor.  Her biri birbirinden güzel ve estetik duran renkler telefonların tasarımlarını daha net ortaya çıkarmaktadır.

Vivo V20 ile V20 Pro’nun 128 GB dahili depolama alanının bulunuyor olması; önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Yine her iki modelin de 8 GB RAM’a sahip olması bu ürünlerin ön plana çıkan özellikleri olarak da karşımıza çıkıyor. V20 Pro’yu biraz daha öne çıkaracak olan özelliği öndeki 44 MP kamerasına ilave 8 MP geniş açılı selfi kamerasıdır. Selfinin çok popüler olduğu günümüzde önemli bir özellik olarak değerlendirilmektedir. Vivo 20 ve V20 Pro özellikleri kadar fiyatları da merak konusuydu. V20 Pro’nun fiyatının ise 480 dolar olarak açıklandığı bilinmesine rağmen V20 modeli için henüz bir fiyat belirtilmediği de biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir